Ford Trucks’tan yılın son kampanyası

0
1146
Renault Trucks

Ford Otosan’ın ağır ticari markası Ford Trucks, 2018’in son günlerinde müşterilerine cazip teklifleri sunmaya devam ediyor. Ford Trucks, aralık ayında çekici, inşaat ve yol serisi araçlarında 250 bin TL’ye, 12 ay vade, yüzde 0 faiz fırsatı sunuyor.

TruckMarket’te aralık ayına özel 100 binTL’ye 12 ay vade ve yüzde 0 faiz fırsatı

İkinci el ağır ticari taşıtta güven arayanların adresi TruckMarket satışa sunduğu her marka ve model ikinci el kamyon ve çekici için en uygun vade ve faiz oranlarıyla kişiye özel finansman çözümleri sunmaya devam ediyor. TruckMarket, aralık ayına özel kampanyası ile Ford Trucks güvencesine sahip ikinci el Ford Trucks marka ve model araçları 100 bin TL krediye, 12 ay vade ve yüzde 0 faiz fırsatıyla müşterilerine sunuyor. TruckMarket’te kredi başvurusu, kasko ve sigorta işlemleri için tek noktadan hizmet alınabiliyor. Ayrıca, müşterilere banka işbirlikleri ile düşük faizli kredilerden yararlanma fırsatı sunuluyor.

Ford Trucks kampanyaları ve modelleri ile ilgili tüm bilgilere www.fordtrucks.com.trve 444 3 673 no’lu çağrı merkezinden ulaşılabiliyor.

Akü, antifriz ve AdBlue kampanyası ile kış bakımı çok avantajlı

Ford Trucks, aracının kışa bakımsız girmesini istemeyen müşterileri için akü, antifriz ve AdBlue ürünlerini uygun fiyatlarla sunuyor. Tüm Ford Trucks yetkili satıcılarında 150 amper akü 899 TL + KDV, 180 amper akü 949 TL + KDV, 225 amper akü ise 1.499 TL + KDV tavsiye edilen satış fiyatlarıyla müşterileri bekliyor. Ayrıca kampanya kapsamında 1 litre antifriz 16.95 TL + KDV, 1 litre AdBlue yakıt katkısı ise .69 TL + KDV tavsiye edilen satış fiyatlarıyla müşterilerin araçlarının kışa en uygun ve güvenli şekilde hazır olmalarını sağlıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz