Brisa, “Yolculuğun Öncüleri” programı ile milyonlarca kişiye ulaştı

0
393

Brisa’nın, Workinlot girişimcilik platformu ile hayata geçirdiği “Yolculuğun Öncüleri” açık inovasyon programının 3’üncü etabı başladı. Brisa program ile başarılı girişimcilere finansal destek, mentörlük ve girişimcilik eğitimi gibi çeşitli fırsatlar sunuyor. Proje kapsamında girişimciler, üniversite öğrencileri ve inovatif fikirlere sahip olanlar para ödülünün yanı sıra, Brisa’dan yatırım alma şansı da elde edecek.

Brisa, Workinlot girişimcilik platformu işbirliği ile hayata geçirdiği “Yolculuğun Öncüleri” inovasyon programı ilk iki etabını tamamladı. Brisa açtığı çağrılarla programın 3’üncü etabında da yolculuğun geleceği alanında yenilikçi fikirlere sahip girişimciler ile üniversite öğrencilerini destekliyor.

Ağustos ayında başlatılan ve bugüne dek ilk iki etabı tamamlanan projede; 24 şehirdeki 52 üniversitenin girişimci toplulukları, öğrenci kulüpleri gibi birçok oluşuma ulaşıldı. Brisa, programın sürdüğü dört aylık periyotta yaklaşık 4 milyon insana erişerek; onları girişim, iş fikri ve prototip geliştirmeye davet etti. Dijital erişimi Workinlot platformu ile sağlanan programın ilk iki etabında Türkiye’nin farklı şehirlerinden 49 proje ile başvuru yapılırken bu projelerin 4’ü büyük finale katılma hakkı kazandı ve 7’siyle işbirliği çalışmalarına başlandı.

Programın 3’üncü etabına başvurmak için son tarih 23 Aralık

Brisa’nın “Yolculuğun geleceğini tasarlama” görüşü doğrultusunda, kolektif değerler yaratmayı hedefleyen girişimcilik programı “Yolculuğun Öncüleri” 3’üncü etabı 23 Aralık tarihine kadar sürecek. Üniversite öğrencileri, girişimciler, mühendisler, tasarımcılar, yazılımcılar başta olmak üzere; yeniyi keşfetme tutkusu olan herkesi bu programda buluşmaya davet eden Brisa, yolculuğun geleceği, geleceğin hareketlilik çözümleri, endüstri 4.0 ve lastik sektöründe ürün ve hizmet mükemmelliği gibi alanlarda yenilikçi projelerin, prototip ve girişimlerin paylaşılmasını teşvik etmek ve hayata geçme sürecini destekleyecek.

Programın 3’üncü etabında “Yolculuk Deneyiminin Geleceği, Hizmetin Geleceği, Yolculuğun Geleceği” çağrıları açıldı. Girişimciler ve girişimci adayları, çağrılarda belirtilen sorun veya fırsata yönelik yenilikçi çözümler, fikirler geliştirerek programa dahil olabiliyor. 3’üncü etap başvuruları 23 Aralık tarihine dek www.yolculugunonculeri.com adresinden yapılabilecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here