Ford Trucks mayıs ayı kampanyası

0
1307

Ford Otosan’ın ağır ticari markası Ford Trucks, mayıs ayında düzenlediği kampanyalarla müşterilerine avantajlı teklifleri sunmaya devam ediyor. Ford Trucks Yol Serisi, mayıs ayında 130 bin TL, 12 Ay ve yüzde 0 faiz destekli kredi kampanyası (Kampanya 6×2 yataklı kabin ve 8×2 yol kamyonlarında geçerlidir) ile müşterilerini bekliyor.

Ford Trucks Yol Serisi, 9 ve 13 litrelik motor seçenekleriyle 2150 Nm’ye varan azami tork sağlarken, 4×2, 6×2 ve 8×2 dngil konfigürasyonlarıyla müşterilerin her türlü ihtiyacına yönelik tipte araç sunabiliyor. Her modelinde manuel ve otomatik şanzıman seçebilme olanağı sunan Ford Trucks yol kamyonlarında motor freni standart verilirken, yardımcı fren görevi gören intarder ise 13 litrelik motorlarda istek üzerine alınabiliyor.

Ford Trucks’ın ikinci el ağır ticari alım-satım markası TruckMarket, ikinci el Ford Trucks 1838T ve 1846T çekiciler için 100 bin TL, 12 Ay, yüzde 0 faiz kredi kampanyası ile Ford müşterilerini bekliyor.

Ford Trucks kampanyaları ve modelleri ile ilgili tüm bilgilere www.fordtrucks.com.tr ve 4443673 nolu çağrı merkezinden, Ford Trucks’ın ikinci el kapsamında müşterilerine sunduğu ağır ticari taşıt modellerine ise www.truckmarket.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz