Ford Trucks kampanyaları kasım ayında da devam ediyor

0
1207

Ford Otosan’ın ağır ticari markası Ford Trucks’ın ekim ayında başlayan “Üçlü Ekonomi Zirvesi” kampanyası kasım ayında da devam ediyor.

200 bin TL’ye, üç yıl, yüzde 0,89 faizli kredi kampanyasını kasım ayında da sürdüren Ford Trucks, kampanyasında çekici serisinde üç adet bakım paketini de hediye ediyor ve üç yıl garantisini müşterilerine ücretsiz olarak sunuyor. Kampanya ile birlikte kasım ayında Ford Trucks çekici sahibi olan herkes, garanti süresini hiçbir ücret ödemeden bir yıl daha uzatabiliyor.

İkinci el ağır ticari taşıtta hizmet veren TruckMarket ise kasım ayında ikinci el 1846T çekicilere özel olarak, 100 bin TL, 12 ay ve 0 faiz fırsatı sunuyor

Kasım ayına özel ücretsiz check-up ve baskı balata kampanyası

Ford Trucks, ‘Dikkat: Bu kış da fırsat var!’ sloganı ile kasım ayında da müşterilerine ücretsiz olarak check-up paketi hediye ediyor. Ayrıca, müşterilerinin yetkili servislerde yaptığı bin TL üstündeki mekanik harcamalara ise Ford Trucks yeleği hediye ediyor.

Ford Trucks 3542 ve 4142 inşaat serisi modellerinde ‘Çift Katlı Baskı Balata’ kampanyasını kasım ayında da sürdüren Ford Trucks, bu değişim fırsatıyla müşterilerine çift katlı baskı balataya en avantajlı fiyatlarla geçme olanağı sunuyor. Ford Trucks müşterileri, çift katlı baskı balata değişimini kampanya kapsamında 3 bin 200 TL yerine 2 bin TL’ye tüm Ford Trucks yetkili servislerinde 31 Aralık 2017 tarihine kadar gerçekleştirebiliyor.

Ford Trucks kampanya detaylarına ve modelleri ile ilgili tüm bilgilere www.fordtrucks.com.tr ve 4443673 no’lu çağrı merkezinden ulaşılabiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz