Ford Trucks Batı Avrupa’da satış sonrası hizmetler için TIP Trailer Services ile anlaştı

0
1249
ford-trucks-fmax
Ford Trucks, TIP Trailer Services ile Batı Avrupa’da da müşterilerinin hizmetinde olacak.

Uluslararası Yılın Kamyonu” ödüllü yeni çekicisi F-MAX ile elde ettiği başarının ardından büyüme hedefinde vites artıran Ford Trucks, TIP Trailer Services ile Batı Avrupa’da da müşterilerinin hizmetinde olacak.

Ortadoğu, Afrika, Rusya ve Türki Cumhuriyetler’in ardından Avrupa pazarlarında yeni bayi açılışlarıyla büyüyen Ford Trucks, faaliyet gösterdiği ülke sayısını 2020 sonunda 51’e çıkarmaya yönelik çalışmalarını hızlandırdı. Dünya prömiyeri IAA Hannover Uluslararası Ticari Araçlar Fuarı’nda gerçekleştirilen “2019 Uluslararası Yılın Kamyonu Ödüllü” yeni çekicisi F-MAX’in elde ettiği uluslararası başarıların ardından Ford Trucks, Batı Avrupa’da servis noktalarını da hızla artıracak bir anlaşmaya imza attı.

Ford-Trucks-GMY-Serhan-Turfan
Ford Trucks Genel Müdür Yardımcısı Serhan Turfan

Ford Trucks ile Batı Avrupa’nın önde gelen satış sonrası hizmet sağlayıcısı TIP Trailer Services arasında imzalanan anlaşma kapsamında TIP, Ford Trucks araçlarına garanti hizmeti ve proaktif hizmetler sunacak.

Ford Trucks Genel Müdür Yardımcısı Serhan Turfan, işbirliğiyle ilgili değerlendirmesinde “Ford Trucks, 60 yıllık kamyon üretim tecrübesini, farklı ihracat pazarlarına özel ürün geliştirme yeteneği ile birleştiren bir şirket olarak küresel arenalarda hızla büyüyor. Bu süreçte sıfırdan geliştirerek ürettiğimiz F-MAX’in dünya çapında aldığı takdir ve beğeni, uluslararası alanda büyüme hedefimizi ivmelendiren önemli bir itici güç oldu. Şimdi Batı Avrupa pazarlarında büyüme hedefimize paralel olarak TIP Trailer Services ile gerçekleştirdiğimiz işbirliği, müşterilerimizin her zaman yanında yer alma hedefimize önemli katkı sağlayacak. Bu işbirliğinin her iki taraf için de çok verimli sonuçlar getireceğine inanıyoruz.” diye konuştu.

TIP-Trailer-Services-Simple-Logo
TIP, Ford Trucks araçlarına garanti hizmeti ve proaktif hizmetler sunacak.

TIP Trailer Services Operasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Paul Beadle ise “Bu işbirliğine imza atmaktan büyük mutluluk duyuyoruz ve Batı Avrupa’daki stratejik büyüme yolculuğunda Ford Trucks’ın yanında olmayı dört gözle bekliyoruz. Bunun her iki taraf için de muazzam bir ortaklık olduğuna ve pek çok fayda sağlayacağına inanıyoruz.” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here