Ford Tourneo Courier Blackline serisi

0
2329
Renault Trucks

Ford, hafif ticari taşıt ailesini dinamik bir görünüme sahip yeni Tourneo Courier Blackline serisi ile güçlendiriyor. Mayıs ayında teslim edilmek üzere 1.5 litre TDCi dizel motor seçeneğiyle Türkiye’de de satışa sunulan seri, kontrast renklerde spor şeritler, manyetik ön ve arka tampon alt korum, ve 16 inç metalik gri alaşım jantlarla dikkatleri üzerine çekiyor.

Bir Başka” kavramıyla Türkiye pazarında yeni bir dönemin kapılarını aralayan Ford, hafif ticari taşıt ailesini yeni Tourneo Courier Blackline serisi ile tamamlıyor. Yeni seride kontrast renklerde spor şeritler, manyetik gri ön ve arka tampon alt koruma, yan aynalar ve gövde rengi yan etekler yer alıyor. Kalın sportif şeritler önden arkaya uzanırken, 16 inçlik manyetik gri alaşım jantlarla araç tamamlanıyor.

Serinin iç tasarımında parçalı deri koltuklar ve deri kaplama direksiyon simidi öne çıkarken, koltuklar, direksiyon simidi ve vites topuzunda kırmızı rengiyle kontrast oluşturan dikiş ayrıntıları göze çarpıyor. Dört kişilik araç, az yer kaplayan yapısına rağmen büyük bagaj hacmi ve yolcu alanı sunuyor.

 Ford Tourneo Courier Blackline serisi, Türkiye’de 1.5 litre TDCi dizel motor seçeneğiyle 67 bin 165 TL’den başlayan tavsiye edilen anahtar teslim fiyatlarıyla müşterilere sunuluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz