Flokser Kimya’dan otomotiv sektörüne sünger çözümleri

0
238
Flokser_Kimya_Poliuretan_Sunger_Sistemleri_1
Flokser Kimya poliüretan sünger sistemleri otomotiv sektörünün ihtiyaçlarının tamamına cevap veriyor.

Flokser Kimya poliüretan sünger sistemleri otomotiv sektörünün uzun ömür, konfor ve yanmazlık ihtiyaçlarının tamamına cevap veriyor.

Flokser Kimya’nın geliştirdiği poliüretan sünger sistemleri, sektörlerin gelişimine, insanların konfor ve güvenliklerine katkı sağlamaya devam ediyor. Otomotiv ve mobilya sektörlerinin sıklıkla tercih ettiği poliüretan sünger sistemleri, uzun ömürlülük, konfor, esneklik, hafiflik ve yanmazlık gibi pek çok ihtiyaca yanıt veriyor.

Türkiye’nin bakanlık onaylı ilk özel poliüretan Ar-Ge merkezine sahip şirketi Flokser Kimya, ürünleriyle birçok sektörün gelişimine katkı sağlıyor. Flokser Kimya’nın otomotiv, mobilya ve medikal sektörüne sunduğu poliüretan sünger sistemleri güvenlik, konfor, esneklik ve hafiflik gibi birçok kriteri aynı anda karşılıyor.

Flokser_Kimya_Otomotiv_Poliuretan_Sunger_Sistemleri
Otomobillerin yanı sıra iş makinelerinden otobüslere hatta traktörlere kadar geniş bir kullanım alanı sunan poliüretan sünger sistemleri, yüksek elastikiyet, düşük kalıcı deformasyon ve yanmazlık özelliklerini bir arada sağlıyor.

Otomotiv sektöründe konfor ve hafiflik sunuyor

Otomotiv sektöründe kullanılan poliüretan sünger sistemleri konfor, esneklik ve hafiflik gibi avantaj sağlayan özellikleri ile sektöre artı değer katıyor. Otomobillerin yanı sıra iş makinelerinden otobüslere hatta traktörlere kadar geniş bir kullanım alanı sunan poliüretan sünger sistemleri, yüksek elastikiyet, düşük kalıcı deformasyon ve yanmazlık özelliklerini bir arada sağlıyor.

Farklı alanlarda uygulama kolaylığı

Kalıplanarak şekillendirilen poliüretan sünger sistemleri, ihtiyaca göre daha esnek ya da daha yüksek mekanik özellikler sunuyor. Vakumlu deri üzerine uygulanabildiği gibi polyester ve alüminyum kalıplarla da kullanılabilme imkanı veriyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here