Fiat Professional’dan yüzde 0 faiz fırsatı

0
329
Fiat-Ducato-Kamyonet
Fiat Ducato Kamyonet

Fiat Professional, nisan ayında düzenlediği satış kampanyasıyla ticari taşıt kullanıcılarının yüzünü güldürmeye ve tüketicinin yanında olmaya devam ediyor. Kampanyada 2018 model tüm Fiat Professional modellerinde 60 bin TL için 12 ay vadeli 0 faizli kredi fırsatı dikkat çekiyor. 2018 model tüm hafif ticari taşıt ailesi için nakit alımlarda 5 bin TL indirim bulunan kampanyada, Fiat Ducato’nun kamyonet karoserli sürümlerinde 11 bin TL’yi aşan indirim sunuluyor. Fiat Fullback’in Rock donanımlı 4×2 çekişli model sürümleri ise 129 bin TL vergi levhası indirimli anahtar teslim fiyatıyla yeni sahiplerini bekliyor.

Fiat-Fullback
Fiat Fullback Pick-Up

Fiat Professional, ticari taşıt kullanıcılarını avantajlı kampanyalar ve indirimlerle tüketicinin yanında olmaya devam ediyor. Satış kampanyası ile 2018 model Fiat Doblo, Fiorino, Pratico, Ducato ve Fullback modellerini 12 ay vade ve 0 faiz avantajıyla 60 bin TL’ye kadar kredi kullanarak satın alınabiliyor. Ayrıca tüm 2018 model Fiat Professional ailesi için nakit alımlarda 5 bin TL’ye varan indirim fırsatları da sunuluyor.

Fiat-Doblo-ve-Fiorino
Fiat Doblo ve Fiorino

Ducato ve Fullback’te cazip fırsatlar

Fiat Professional’in Ducato kamyonetleri de nisan ayı boyunca vergi levhası indirimli anahtar teslim fiyatıyla kullanıcılarına avantaj sağlıyor. Nisan ayı sonuna kadar 2018 model yılı Ducato 3850L ve 4250XL model kamyonetler için 11 bin TL’yi geçen çok avantajlı indirimler sunuluyor. Azami güç ve azami hafiflik sunan Fiat Fullback’in Rock donanımlı 4×2 çekişli sürümleri ise 129 bin TL’den başlayan vergi levhası indirimli anahtar teslim fiyatıyla dikkat çekiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here