Fiat Professional, temmuz ayında ÖTV’yi karşılıyor

0
515
Fiat-Doblo-ve-Fiorino-7
Fiat Fiorino ve Fiat Doblo’nun Combi sürümlerinde ÖTV’yi Fiat Professional karşılıyor.

Fiat Professional, temmuz ayında da tüketicinin yanında olmayı sürdürürken “ÖTV Bizden” kampanyasıyla temmuz ayında büyük avantaj sağlıyor. Ay sonuna dek yapılacak alımlarda ÖTV’yi karşılayan Fiat Professional, Fiorino ve Doblo ailesinin Combi sürümlerinde ses getirecek bir kampanyaya imza atıyor. Kampanyada ayrıca Combi sürümlerde 1.99 sabit faizli kredi imkanı da sunuluyor.

Hayatı ve ticareti kolaylaştıran ürün yelpazesini, cazip alım seçenekleriyle buluşturan Fiat Professional, temmuz ayında da düzenlediği kampanyalarla işin erbaplarının yanında olmayı sürdürüyor. Tofaş’ta üretilerek dünyanın pek çok ülkesine ihraç edilen ve ticari araç kullanıcılarının ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayan Fiat Fiorino ve Fiat Doblo’nun Combi sürümlerinde ÖTV’yi Fiat Professional karşılıyor.

Fiat-Fiorino-7
Fiat Doblo ve sınıfının yaratıcısı Fiorino’nun Combi sürümlerinde yüzde 1.99 sabit faizli kredi imkanı da ay boyunca bir Fiat Professional sahibi olmayı isteyenleri bekliyor.

Fiorino ve Doblo ailesinin Combi sürümlerinde sunulan “ÖTV Bizden” kampanyası, ÖTV teşviklerinin son bulduğu temmuz ayında büyük avantaj sağlıyor. Türkiye’de de hafif ticari araç sınıfının referans modeli olan Fiat Doblo ve sınıfının yaratıcısı Fiorino’nun Combi sürümlerinde yüzde 1.99 sabit faizli kredi imkanı da ay boyunca bir Fiat Professional sahibi olmayı isteyenleri bekliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here