Fesan Makine, TREDER üyesi oldu

0
574
TREDER-uyeler
Fesan Makine, TREDER’in 23’üncü üyesi oldu.

Türk treyler sektörünün tek temsilcisi TREDER’e katılımlar devam ediyor. Son olarak Konya’nın önde gelen üreticilerinden Fesan Makine, TREDER’in 23’üncü üyesi oldu. TREDER Yönetim Kurulu ve üyeleri ile Fesan Makine’yi ziyaret eden TREDER Başkanı Yalçın Şentürk, TREDER’in kapısının herkese açık olduğu çağrısını yenileyerek, her geçen gün artan katılımlarla sektörün temsiliyetinin güçlendiğini aktardı.

FESAN-MAKINA-(1)
Fesan Makine Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Baypınar

Fesan Makine Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Baypınar, üyelik ile ilgili olarak yaptığı açıklamada “TREDER, ülkemizde treyler imalatçıları içerisinde işini hakkı ile yapan etik ticaret kuralları içerisinde hareket eden imalatçıların bir araya geldiği bir dernek olarak görüyoruz. Geçmiş dönemlerde sektörde yaşanan sıkıntıları dile getiren ve çözümü için çalışmalarda bulunan faydalı bir dernek olarak tanıdık ve duyduk. Fesan ailesi olarak işimizi severek yaptığımız için bizimde bu dernekte bulunmamız kararına vardık. Sektörde karşılaşılan problemleri ve çözümleri yönetime aktarıp, gerekli çalışmalarda bulunmak. Bize düşen görevler varsa da yerine getirmek bizi mutlu eder.” şeklinde konuştu.

ISO-9001 Kalite Yönetimi Sistemi belgesine sahip Fesan Makine; treyler grubunda damperli, 13,60, konteyner taşıyıcı, low bed, araç üzerinde kasa ve damperli kasa olmak üzere üretimlerine devam ediyor.

Sektördeki ürünleri geliştirme ve müşteri ihtiyaçlarını karşılama noktasında oldukça dinamik bir yapıya sahip Fesan Makine, yeni tasarladığı ürünlerde beğeni topluyor. Faaliyetlerine 2011 yılında başlayan Fesan Makine, 12 bin metrekaresi kapalı, toplam 20 bin metrekare üretim alanına sahip ve her geçen üretim gücünü artırarak devam ediyor.

FESAN-MAKINA-(2)
Fesan Makine, 12 bin metrekaresi kapalı, toplam 20 bin metrekare üretim alanına sahip.

Fesan Makina, sektör içerisinde aktif olarak bulunmasının getirdiği bilgi birikimi ve konusunda tecrübeli çalışanları ile Türkiye treyler sektörünün öncü firmalardan biri. ISO-9001 Kalite Yönetimi Sistemi belgesine sahip Fesan Makine; treyler grubunda damperli, 13,60, konteyner taşıyıcı, low bed, araç üzerinde kasa ve damperli kasa olmak üzere üretimlerine devam ediyor.

FESAN-MAKINA-(3)
Fesan Makine, son bir buçuk yıldır yurtdışı pazarına girmek için gerekli altyapı çalışmalarına başladı.

Daha önceki yıllarda yurtdışı pazar için bir girişimde bulunmayan Fesan Makine, son bir buçuk yıldır yurtdışı pazarına girmek için gerekli altyapı çalışmalarına başladı. Yurtdışındaki bir çok ülkeye amaç ve isteklere uygun imalatları gerçekleştirebilmek için kendisine 3,5 yıl gibi bir süre tanıyan Fesan Makine, üretim adetlerini yurtiçi ve dışı olarak dengelemeyi hedefliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here