Erhanlar Grup, filosunu 100 adet MAN ile güçlendirdi

0
393
MAN_Erhanlar_teslimat__2_
Filosundaki 120 çekicinin tamamı MAN olan ve bu araçların performansından memnun kalan Erhanlar Grup, yeni yatırımında da MAN ile devam kararı aldı.

27 yıllık köklü geçmişi ile uluslararası ticari taşımacılık alanının önde gelen markalarından Erhanlar Grup, büyüme stratejisi paralelinde yeni araç satın alımlarıyla da filosunu güçlendiriyor. Tamamı MAN çekicilerinden oluşan 120 araçlık filosu ile Avrupa’nın birçok ülkesi ile çalışan Erhanlar Grup’un, 100 araçlık yeni yatırımında da tercihi değişmedi. Erhanlar Grup’un aldığı 100 adetlik yeni MAN çekicilerin ilk bölümü olan 50 adet MAN TGX 18.510 4×2 LLS TG3 Retarder ve ADR’li çekiciler düzenlenen törenle teslim edildi.

Faik Turan tarafından 1993 yılında kurulan ve bugün uluslararası alanda frigorifik araçlarla komple, parsiyel taşımacılık, gümrüklü antrepo, hava kargo ve lojistik hizmetleri alanında sektörün önde firmalarından biri olan Erhanlar Grup, filosunu 100 adet MAN çekici ile güçlendirme kararı aldı. Grup, bu araçların ilk bölümü olan ve ödüllü GX kabin modeline sahip 50 adet MAN TGX 18.510 4×2 LLS TG3 Retarder ve ADR’li çekicileri, düzenlenen törenle teslim aldı.

Firmanın İzmir’deki antreposunda düzenlenen teslimat törenine Erhanlar Grubu Yönetim Kurulu üyeleri Ayhan Turan, Sultan Turan, Satınalma Müdürü Doğan İncedoğan ile MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Kamyon Satış Direktörü Serkan Sara, Kamyon Satış Bölge Sorumlusu Ataç Şeran, MAN yetkili satıcısı Lokman Koçaslan Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Lokman Koçaslan ve Lokman Koçaslan Otomotiv Genel Müdürü Müjdat Aras katıldı.

Teslimat töreninde konuşan Erhanlar Grubu Yönetim Kurulu üyesi Ayhan Turan, şirket olarak, taşınabilir ürün yelpazesi yönünden son derece geniş ve özellikli bir hizmet verdiklerini belirterek, “Müşterilerimize verdiğimiz güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışında araçların sahip olduğu özellikler çok büyük önem taşıyor. Mevcut araç filomuz da çevreye duyarlı, Avrupa normlarına ve ADR konvansiyonuna uygun, yeşil ve sessiz motorlu araçlardan oluşuyor. Ayrıca taşımacılıkta insana, doğaya ve ekolojik dengeye özen göstererek hizmet veriyoruz. Araç seçimi yaparken de tüm kriterlere dikkat ediyoruz. Şu anda filomuzda 120 adet aracın tamamı MAN’lardan oluşuyor. MAN, sahip olduğu araç kalitesi ve sunduğu hizmet anlayışıyla bizim için güvenilir bir çözüm ortağıdır. Dolayısıyla Erhanlar Grup olarak, MAN’a güveniyoruz ve iş birliğimizden memnunuz. Bu yüzden de yeni yatırımımızda da MAN araçlarında karar kıldık.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz