Doğuş Otomotiv, ehliyet sınavına hazırlananlara yardım ediyor

0
1314

Ehliyet sınavına hazırlanan sürücü adayları, Doğuş Otomotiv’in platformu “Trafik Hayattır!”ın Facebook sayfasından sunduğu chatbot uygulamasıyla, geçmiş dönemde çıkmış sınav sorularına ulaşarak, bilgi düzeylerini kontrol edebiliyor. Adaylar, cevapları da öğrenerek ehliyet sınavına daha iyi hazırlanabilecek.

Doğuş Otomotiv’in, 2004 yılından itibaren toplumun tüm kesimlerinde trafik güvenliği bilincini arttırmak amacıyla yürüttüğü “Trafik Hayattır!” kurumsal sorumluluk platformu, sürücü adaylarının ehliyet sınavına daha donanımlı girmesi için bir uygulama geliştirdi.

‘Trafik Hayattır!”ın Facebook sayfasından sunulan ve mesajlaşma platformları üzerinde çalışan yeni bir arayüz olan ChatBot uygulamasında, sürücü adayları geçmiş yıllarda ehliyet sınavında çıkmış sorulara ulaşabilecek. “Trafik Hayattır!” platformu bir ilke imza atarak ChatBot üzerinden kullanıcıların bilgi düzeylerini ölçmelerine ve ehliyet sınavına girecek olan adayların sınava hazırlanmalarına yardımcı olacak.

Aralık ayından itibaren kullanılabilecek uygulama, sınav sorularının yanında, adaylara yanıtlara da ulaşma olanağı veriyor. Uygulama sayesinde, sürücü adayları bilgi düzeylerini kontrol edip, yanıtları da öğrenerek bilgilerini artırabiliyor.

2017 yılının son ehliyet sınavı, 23 Aralık gününde gerçekleştirilecek. Adaylar, sayfaya https://www.facebook.com/TrafikHayattir/ adresinden ulaşabilecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz