Toyota’nın en anlamlı ödülü “Ichiban” Fethiye Toyota Plaza Bakırcılar’ın oldu

0
790
Toyota-Ichiban-2019
Cenevre Gölü’nde düzenlenen törende satış ve satış sonrası hizmetlerdeki müşteri memnuniyetinde gösterdiği performans ile Türkiye’den Fethiye Toyota Plaza Bakırcılar, “Ichiban” büyük ödülünü almaya hak kazandı.

Toyota’nın başarılı Fethiye yetkili satıcı ve servisi Toyota Plaza Bakırcılar, ‘IchibanAvrupa Müşteri Memnuniyeti Ödülleri 2019 kapsamında satış ve satış sonrası müşteri memnuniyetindeki yüksek başarısı ile ödüle layık görüldü.

Toyota’nın her yıl düzenlediği “Ichiban” Avrupa Müşteri Memnuniyeti Ödülleri’nin 2019 yılı kazananları belli oldu. Cenevre Gölü’nde düzenlenen törende satış ve satış sonrası hizmetlerdeki müşteri memnuniyetinde gösterdiği performans ile Türkiye’den Fethiye Toyota Plaza Bakırcılar, “Ichiban” büyük ödülünü almaya hak kazandı.

Fethiye Toyota Plaza Bakırcılar, Toyota’nın Avrupa bölgesindeki yaklaşık 2 bin 500’den fazla yetkili satıcısının performanslarının değerlendirildiği zorlu kriterleri aşmayı başararak ödüle layık görülen 45 bayi arasındaki yerini aldı. Fethiye Toyota Plaza Bakırcılar’ın ödülü, Toyota Avrupa Başkanı ve CEO’su Dr. Johan van Zyl tarafından bayi sahibi Esat Bakırcı ve Genel Müdür Esra Bakırcı Çerçinli’ye sunuldu. Geleneksel “Ichiban Ödülleri” 2007 yılından bu yana düzenleniyor. Bu yıl Ichiban Ödülleri’nde onur konuğu ise Toyota’nın sponsor olduğu Paralimpik Oyunlar’da yarışan Güney Afrikalı Tyrone Pillay oldu.

Esat-Bakirci-ve-Esra-Bakirci-Cercinli-odul-takdimi
ethiye Toyota Plaza Bakırcılar’ın ödülü, Toyota Avrupa Başkanı ve CEO’su Dr. Johan van Zyl tarafından bayi sahibi Esat Bakırcı ve Genel Müdür Esra Bakırcı Çerçinli’ye sunuldu.

Ichiban ödül töreninde konuşan Toyota Avrupa Başkanı ve CEO’su Dr. Johan van Zyl, müşterilerin sesini dinlemenin ve markaya bağlanan her müşteri için kişiselleştirilmiş bir deneyim yaratmanın önemine vurgu yaparak şunları söyledi: “Müşteri, işimizin tam merkezinde yer alıyor. Bugün burada toplanan herkes, Avrupa çapında müşteri memnuniyetini sağlamanın günlük faaliyetlerimizde çok önemli olduğunu gösterdi Her bir müşterimiz Toyota için önemlidir. Bizler bu felsefeyi temel alan bir anlayış içindeyiz.

*Ödüllere adını veren ve Japonca ‘Birinci’ anlamına gelen “Ichiban”, Toyota’nın müşteri memnuniyeti sloganı olan ve “Önce Müşteri” anlamına gelen Japonca “Okyakusama Ichiban” cümlesinden alınmıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here