Doğuş Otomotiv’de Fikirlerin Doğuş Günü

0
122
dogus_FKD
Doğuş Otomotiv’in şirket içi projelerin yaygınlaşması ve yeni fikirlerin ortaya çıkması amacıyla düzenlediği Fikirlerin Doğuş Günü etkinliğinin 4’üncüsü gerçekleştirildi.

Doğuş Otomotiv’in şirket içi projelerin yaygınlaşması ve yeni fikirlerin ortaya çıkması amacıyla düzenlediği Fikirlerin Doğuş Günü etkinliğinin 4’üncüsü gerçekleştirildi. Yaklaşık 500 çalışanın online katılımıyla gerçekleştirilen etkinliğin bu yılki konuk konuşmacısı ise ekonomist Erkin Şahinöz oldu.

Doğuş Otomotiv’in 2015 yılından bu yana gerçekleştirdiği ve şirket çalışanlarının kendi iş süreçlerini iyileştirme projelerinin paylaşıldığıFikirlerin Doğuş Günü’ bu yıl online ortamda düzenlendi. Etkinlik, Doğuş Otomotiv, Doğuş Oto, Doğuş Teknoloji şirketlerinden yaklaşık 500 çalışanın katılımıyla gerçekleştirildi.

Her sene 100’ün üzerinde yeni iyileştirme projesi hayata geçiren Doğuş Otomotiv’in bu projelerin yaygınlaşmasına ve yeni fikirlerin doğmasını ön ayak olan Fikirlerin Doğuş Günü’nde bu yıl; Verimlilik, Robotik Süreç Otomasyonu (RPA), Ek Gelir elde etme, Müşteri Memnuniyeti kategorilerinde seçilen toplam 11 projenin sunumu yapıldı.

Etkinliğin bu yılki konuk konuşmacısı ise ekonomist Erkin Şahinöz oldu. Erkin Şahinöz; Yalın Düşünce, Yapay Zeka, Derin Öğrenme, Ekonomi ve Piyasalar, Jeton Ekonomisi, Kripto Paralar ve Müşteri Memnuniyeti konularında bir söyleşi gerçekleştirdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here