DHL Supply Chain Türkiye’de atama

0
1692
DHL_1
DHL Supply Chain Türkiye İnsan Kaynakları Direktörlüğü'ne Berna Tuncel atandı.

DHL Supply Chain’in Türkiye İnsan Kaynakları Direktörü Berna Tuncel oldu.

DHL‘in tedarik zinciri ve lojistik çözümleri şirketi olan DHL Supply Chain Türkiye, önemli bir atamayla insan kaynakları yapılanmasını güçlendirdi. Kariyeri boyunca STFA Holding, Vodafone Türkiye ve DuPont Kimya gibi şirketlerde görev yapan Berna Tuncel bundan böyle DHL Supply Chain Türkiye İnsan Kaynakları Direktörü olarak kariyerine devam edecek.

DHL Supply Chain Türkiye İnsan Kaynakları Direktörü Berna Tuncel

Berna Tuncel kimdir?

1999 yılında İstanbul Üniversitesi İtalyan Dili ve Edebiyatı Bölümü’nden mezun olan Berna Tuncel, işletme yüksek lisansını Marmara Üniversitesi’nde tamamladı. İnsan Kaynakları kariyerine 2000 yılında İnsan Kaynakları Danışmanı olarak adım atan Berna Tuncel, devamında Teknoloji Holding ve Oyak Grubu’nda çalıştı.

2006 yılında dahil olduğu DuPont Kimya bünyesinde, önce Türkiye-Ortadoğu-Afrika Bölgesi İnsan Kaynakları Müdürü, devamında Yetenek Yönetim fonksiyonu Avrupa-Ortadoğu-Afrika Bölgesi İK Müdürü olarak çalıştı.

2012’de Vodafone Türkiye Kıdemli İnsan Kaynakları Müdürü olarak atanan Tuncel, burada iki yıl görev yaptıktan sonra STFA Holding’e katılarak Enerya Enerji İnsan Kaynakları Direktörü oldu. Berna Tuncel, DHL Supply Chain Türkiye İnsan Kaynakları Direktörü olarak atanmadan önce, STFA Holding’de İç İletişim ve İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapıyordu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz