Fevzi Gandur, en iyi lojistik şirketi seçildi

2
1188
Fevzi Gandur Logistics Hava & Deniz Taşımacılığı Genel Müdürü Hasan Şafak, Fevzi Gandur Logistics Yönetim Kurulu Üyesi Fahri Dündar, Fevzi Gandur Logistics Kontrat Lojistiği Genel Müdürü Efe Göktuna

Uluslararası Logitrans Transport Lojistik Fuarı kapsamında, bu yıl dokuzuncu kez düzenlenen Atlas Lojistik Ödülleri Töreni’nde, Fevzi Gandur Logistics, Yurtiçi Taşıma İşleri Organizatörleri (R1) kategorisinde yılın en başarılı lojistik şirketi seçilerek, bu ödülü üst üste 4’üncü kez aldı.

14 – 16 Kasım tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen Uluslararası Logitrans Transport Lojistik Fuarı kapsamında düzenlenen Atlas Lojistik Ödülleri, jüri tarafından yıllık taşıma hacimleri ve bir önceki yıla göre büyüme rakamları göz önünde bulundurularak değerlendiriliyor.

Ödülü Fevzi Gandur Logistics adına Kontrat Lojistiği Genel Müdürü Efe Göktuna, UTİKAD Başkanı Emre Eldener’den aldı

Sektörde 70 yılı geride bırakan Fevzi Gandur Logistics, Yurtiçi Taşıma İşleri Organizatörleri (R1) kategorisinde yılın en başarılı lojistik şirketi seçilerek, bu ödülü üst üste 4’üncü kez kazanma başarısı gösterdi. Ödülü Fevzi Gandur Logistics adına Kontrat Lojistiği Genel Müdürü Efe Göktuna, UTİKAD Başkanı Emre Eldener’den aldı.

Üç ödül birden

Fevzi Gandur Logistics, bu yıl hem kurumsal hem de bireysel olarak toplamda üç ödül aldı. Yılın Havayolu Lojistik Yöneticisi kategorisinde, şirketin Hava ve Deniz Taşımacılığı Genel Müdürü Hasan Şafak ödülünü FIATA Başkan Yardımcısı Turgut Erkeskin’den alırken, Yılın Karayolu Lojistik Yöneticisi kategorisinde ödül alan Efe Göktuna’ya ödülünü Atlas Ödülleri jürisi, gazeteci Selçuk Onur takdim etti.

Fevzi Gandur Logistics Hava ve Deniz Taşımacılığı Genel Müdürü Hasan Şafak, ödülü FIATA Başkan Yardımcısı Turgut Erkeskin’in elinden aldı

Fuarı ve aldıkları ödülleri değerlendiren Efe Göktuna, şirket olarak müşterilerine en iyi hizmeti sunmanın birinci öncelikleri olduğunu ve bunun karşılığını da bu ödüller ile aldıklarını ifade etti. Efe Göktuna, fuarda hem mevcut müşterilerini ağırladıklarını hem de çözüm ortaklığı yapabilecekleri yeni firmalarla tanıştıklarını belirterek, oldukça verimli bir fuar sürecini geride bıraktıklarını sözlerine ekledi.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz