DFDS’de atama

0
463
DFDS Akdeniz İş Birimi Kurumsal İletişim Müdürlüğü görevine Özlem Dalga atandı.
DFDS Akdeniz İş Birimi Kurumsal İletişim Müdürlüğü görevine Özlem Dalga atandı.

Önde gelen Danimarkalı denizcilik ve lojistik firmalarından DFDS’nin Türkiye’de faaliyet gösteren şirketi DFDS Akdeniz İş Birimi‘nin Kurumsal İletişim Müdürlüğü görevine Özlem Dalga atandı.

İletişim ve medya sektöründe 20 yılı aşkın deneyime sahip olan ve uzun yıllar medya yöneticiliği yapan Özlem Dalga, son olarak Philip Morris’te kurumsal iletişim müdürlüğü görevini yürütüyordu.

Özlem Dalga, lise eğitimini İsviçre’deki L’institut le Rosey’de tamamladıktan sonra Amerika’da Northwestern Üniversitesi’nde İletişim ve Ekonomi okudu. Dalga 2003 – 2004 döneminde Koç Üniversitesi’nde Executive MBA programını tamamladı. 5 yıl süreyle çalıştığı CNBC-e televizyon kanalının kurucu kadrosunda yer alan Dalga, Bloomberg HT televizyon kanalının da Davos’taki ilk canlı yayınını gerçekleştirdi. Kurucu yöneticisi olduğu Bloomberg HT televizyonunda 5 yıl boyunca “Ekonomi Koordinatörü” olarak görev yapan Dalga, ödüllü bir gazetecisi olarak medya yöneticiliği tecrübesini Philip Morris’te kurumsal iletişim alanında devam ettirdi. Evli ve bir çocuk annesi olan Özlem Dalga; İngilizce, Fransızca, İtalyanca biliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here