Devnak Lojistik’in tercihi Mercedes-Benz Actros 1845 LS

0
2427
Mercedes-Benz-Turk-Devnak-Lojistik

Filosunu düzenli olarak en güncel teknolojiye sahip ürünlerle genişleten ve geliştiren Devnak Lojistik, yedi adet Mercedes-Benz Actros 1845’i filosuna kattı. Devnak Lojistik bu alım ile filosundaki araç sayısını 135’e yükseltti.

Mercedes-Benz Türk tesislerinde gerçekleştirilen teslimat törenine Devnak Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Tekin, Mercedes-Benz Türk yetkili bayi Has Otomotiv’in İcra Kurulu Üyesi Mustafa Sarıgül, Çekici Satış Müdürü Onur Güldik ve Mercedes-Benz Türk Kamyon Filo Satış Müdürü Haluk Burçin Akı katıldı. Mercedes-Benz Türk yetkili bayi Has Otomotiv tarafından gerçekleştirilen bu satış, Mercedes-Benz Türk Finansal Hizmetler şirketi tarafından kredilendirildi.

Mercedes-Benz Türk ve Devnak Lojistik yöneticilerinin katıldığı törende bir konuşma yapan Devnak Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Tekin, “Mercedes-Benz Türk ile uzun yıllara dayanan işbirliği kapsamında yeni bir adım daha attık. Tabii ki Mercedes-Benz markasını tercih etmemizin birçok somut sebebi var. Mercedes-Benz Türk’ün yeni çekicilerinin bizim için en önemli özellikleri, yakıt ekonomisi sağlayan dayanıklı motorlara sahip olmalarıdır. İkinci sebep ise Mercedes-Benz’in yaygın servis ağına sahip olmasıdır. Markaya olan güvenimiz tam. Neticede bu araçların işletme maliyetlerinin düşük olması bizim toplam maliyetlerimizi düşürüyor ve kârlılığımıza önemli bir katkı sağlıyor. Bu sebeple Mercedes-Benz Actros 1845’i tercih ettik. Türkiye’nin ve Avrupa’nın önemli markalarına hizmet vererek hem yurtiçinde hem yurtdışında adımızdan söz ettiriyoruz. Filomuza dâhil ettiğimiz bu araçlar yeni projelerimizde uluslararası nakliyede, yani uzun yol yük taşımacılığında kullanılacak.” şeklinde konuştu.

Mercedes-Benz Türk Kamyon Filo Satış Müdürü Haluk Burçin Akı ise “Bugün, önemli bir iş ortağımız olan Devnak Lojistik şirketine yedi adet Mercedes-Benz Actros 1845 LS’in teslimatını gerçekleştirmenin gururunu yaşıyoruz. Mercedes-Benz çekiciler yeni Euro 6 motorlarıyla yakıt ekonomisinde performanslarını daha da artırdılar. 120 bin km’ye çıkan bakım aralıkları ve yüzde 20 oranında düşen bakım maliyeti ile Actros müşterilerimize ticari anlamda büyük avantaj sağlıyor. Yeni ürün yelpazemizde yer alan araçlarımızın aynı eski ürünlerimizde olduğu gibi ilgi görmesi bizleri gururlandırıyor. Mercedes-Benz Türk olarak her zaman en doğru ürünleri müşterilerimiz ile buluşturmaya bundan sonra da özen göstereceğiz. 50’nci yılımızı kutladığımız bu önemli senede Mercedes-Benz Türk olarak sektördeki önderliğimizi sürdürüyor, müşterilerimizin beklentilerini karşılamaya devam ediyoruz.” dedi.

Devnak Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Tekin ve Has Otomotiv İcra Kurulu Üyesi Mustafa Sarıgül

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz