Delphi Technologies ve TomTom işbirliği

0
1929
TomTom-Delphi-isbirligi
Delphi Technologies ve TomTom işbirliği
Renault Trucks

Dünyanın önde gelen otomotiv orijinal donanım üreticileri için yayım ve yakıt tasarrufu çözümleri üreten Delphi Technologies, navigasyon, trafik ve harita ürünleri alanında önde gelen firmalardan biri olan TomTom markası ile yeni bir işbirliğine imza attı. İki şirket, gerçek zamanlı haritalama verilerini kullanarak araçların yakıt verimliliğini artıracak, yayımlarını optimize edecek elektronik ve yazılım uygulamaları konusunda işbirliği yapacak.

Otomotiv ekipman üreticileri için geleceğe yönelik önemli çözümler geliştiren Delphi Technologies, TomTom ile işbirliği yaptığını duyurdu. İki şirket, gerçek zamanlı haritalama verilerini kullanarak araç yakıt verimliliğini ve yayımlarını daha da optimize etmek için tasarlanan elektronik ve yazılım uygulamaları konusunda işbirliği yapacak. Delphi’nin akıllı sürüş kontrolleri gerçek zamanlı haritalama verilerini kullanarak; rota, yol durumu, trafik sıkışıklığı ve hava durumu gibi sürüş koşullarındaki değişimleri öngörerek yakıt verimliliğini artıracak, emisyonları düşürecek ve seyahat sürelerini kısaltacak.

Delphi Technologies Teknoloji Bölümü Yöneticisi Mary Gustanski yapmış olduğu değerlendirmede “Akıllı tahrik sistemi çözümleri, ulaşımın bir sonraki mantıklı adımıdır. TomTom ile olan işbirliğimiz, sürücülerin araçlarıyla yolculukları sırasında daha fazla bilgi almamızı ve bu bilgileri harmanlamamızı sağlayıp, tescilli akıllı sürüş kontrollerimizi geliştirmemize olanak sunacaktır. Bu sayede araçlarımız daha iyi, daha kontrollü ve daha çevre dostu olacaktır.” dedi. Delphi Technologies’in yeni akıllı bağlantılı çözümler portföyü yeni nesil otomobillere farklı işlevler katarak, hareketliliği bir adım daha öteye taşıyor. Bağlanabilir teknolojiler tarafından sağlanan veriler, daha akıllı bir araç geleceği yaratmak için güvenliği ve araçların menzilini artırıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz