DAF XF, “2020 Yılının En İyi Filo Kamyonu” ödülünü kazandı

0
18
DAF-XF-Fleet-Truck-of-the-Year
2019 yılında olduğu gibi DAF XF, MT Awards kapsamında "Yılın En İyi Filo Kamyonu" ödülünü aldı.

DAF XF, art arda ikinci kez prestijli Motor Transport Ödülleri‘nde Yılın Filo Kamyonu ödülünü kazandı. XF serisinin beş yılda üçüncü kez kazandığı bu unvan, Motor Transport Ödülleri’nin verilmeye başlandığı 1986’dan bu yana DAF‘ın 19. kez kazandığı Yılın En İyi Filo Kamyonu ödülünü temsil ediyor.

Önde gelen filo operatörlerinden oluşan Yılın Filo Kamyonu hakem heyetince kabul edilen bu tanınırlık, genelde Birleşik Krallık’ın taşımacılık sektöründeki en önemli unvanlarından biri olarak kabul ediliyor. DAF XF‘in “paranın karşılığını mükemmel şekilde sunma, en iyi yedekleme ve sürücüler için çok cazip olma” özelliklerinden övgüyle bahsedildi. Ayrıca mükemmel yakıt performansı, iyi parça bulunabilirliği ve düşük bakım maliyetlerine değinildi.

Pazar lideri çalışma süresi

Bu ödül, pazar lideri yakıt ekonomisi ve çalışma süresi ile XF’in birçok önde gelen filo operatörünün tercih ettiği uzun ve ağır yük taşımacılığı kamyonu olduğuna dair daha fazla kanıt sunuyor. Sürücüler; sınıfının en iyisi yatağı, mükemmel sürücü konumu ve benzersiz iç alanı dahil olmak üzere kabinin eşsiz konforunu övüyor.

XF tüm beklentileri karşılıyor

DAF Trucks Pazarlama ve Satış Direktörü ve Yönetim Kurulu Üyesi Richard Zink, “Bu unvan zaten bildiğimiz bir konuyu vurguluyor: XF, piyasadaki en iyi uzun veya ağır taşımacılık kamyonunu arayan taşımacılık operatörleri için en iyi yanıttır. Öncü ürünümüz, kamyon sektörünün en büyük ve en iyi bayi ağı ve satış sonrası hizmet programı tarafından desteklenen güvenilirlik, verimlilik ve sürücüler için cazip olma gibi özellikleriyle her bir işletmenin tüm beklentilerini karşılar.” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here