Subaru Forester e-BOXER, Sport sürümüyle geliyor

0
15
Subaru-Forester-Sport_2020-01
Subaru Forester’ın Sport sürümü, ABD pazarındaki başarısının ardından Avrupa’da ve Türkiye’de de e-BOXER motorla birlikte satışa sunulmaya hazırlanıyor.

Subaru Forester’ın Sport sürümü, ABD pazarındaki başarısının ardından Avrupa’da ve Türkiye’de de e-BOXER motorla birlikte satışa sunulmaya hazırlanıyor. Parlak ve mat siyah detayları ile turuncu renkli özel aksesuarlarıyla öne çıkan sınırlı sayıda Forester e-BOXER Sport, ekim ayının ikinci yarısından itibaren Subaru Showroom’larında meraklılarına sunulmaya başlanacak.

Subaru-Forester-Sport_2020_05
Parlak ve mat siyah detayları ile turuncu renkli özel aksesuarlarıyla öne çıkan sınırlı sayıda Forester e-BOXER Sport, ekim ayının ikinci yarısından itibaren Subaru Showroom’larında meraklılarına sunulmaya başlanacak.

Gençlik ve sağlamlık hissi veren iç ve dış tasarıma ve canlı renkli aksesuarlara sahip Sport sürümü “dinamizm ve fonksiyonelliği bir arada sunan ilham verici bir otomobil” olarak tanımlanıyor. Forester e-BOXER Sport’da ön sis far çerçeveleri, ön ızgara, krom kapı çerçeveleri ve tampon koruyucu kaplamalar üzerindeki krom ve gri renkli detaylar yerine parlak ve mat siyah kaplamalar yer alıyor. Yine siyah renkli 18 inç alüminyum jantlar ve arka tavan spoileri Forester Sport‘a sportif bir görünüm kazandırıyor.

Subaru-Forester-Sport_2020_kabin-ici
Forester Sport’un iç mekanında havalandırma ızgara kapaklarından, orta saklama bölmesine kadar birçok turuncu renkli dikkat çekici, sportif detay yer alıyor.

Ön, yan ve arka tampon kaplamaları üzerinde e-Xclusive ve e-Xtreme modellerinde yer alan gri renkli koruyucuların yerine, siyah kaplamalar üzerinde “red-orange” turuncu tasarımlı şeritler kullanılıyor. Yine tavan raylarının bağlantı noktalarında turuncu kaplamalara yer verilmiş. Kabin içindeki koyu gri renkli parçalı deri/kumaş kaplamalar turuncu dikişlere ve vurgulara sahip. Forester Sport’un iç mekanında havalandırma ızgara kapaklarından, orta saklama bölmesine kadar birçok turuncu renkli dikkat çekici, sportif detay yer alıyor.

Subaru-Forester-Sport_2020_02
Forester e-Boxer’ın Sport modeli Mild Hybrid 2.0i motor hacminde 150 beygirlik bir benzinli motor ile 12.3 kw gücünde bir elektrik motoruna sahip.

Forester e-Boxer’ın Sport modeli Mild Hybrid 2.0i motor hacminde 150 beygirlik bir benzinli motor ile 12.3 kw gücünde bir elektrik motoruna sahip.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here