DAF, Matexpo inşaat ekipmanları sergisine katılıyor

0
423
DAF_CF_FAW
DAF 8x4 FAW şasi ilk defa Matexpo'da sergilendi.

DAF, inşaat amacıyla üretilmiş kapsamlı ve kişiye özel ürün ve servislerini sunabilmek için 11-15 Eylül arası Belçika’nın Kortrijk şehrinde gerçekleşecek olan bienal Matexpo sergisine katılıyor. DAF standında yeni CF FAW 8X4 ilk defa sergilenecek.

DAF, Matexpo Salon 5’teki 300 m2’lik standında yerel ve bölgesel inşaat için 19 ton LF İnşaat’ın, ağır nakliye için XF Super Space Cab‘in ve çok amaçlı yeni 8×4 CF FAW‘in içinde olduğu 3 aracı sergileyecek.

Yeni FAW  

CF ve XF kamyonlarda alınabilen yeni FAW şasi, yüksek çekiş için çift çeker tandem ve sadece 15,6 metrelik bir dönüş çapı ve yüksek manevra yeteneği için yönlendirilebilir dördüncü dingili kapsayan tridem dingil yapısına sahip. Şasi; damper, beton mikseri veya kancalı kaldırıcı üstyapılara yüksek bir uyum sağlıyor.

İnşaat sektörü

DAF Trucks Pazarlama & Satış Müdürü ve DAF Trucks Yönetim Kurulu Üyesi Richard Zink, “DAF, Avrupa’da yüzde 20’lik pazar payıyla açık bir şekilde çekici sektöründe birinci. Her talebe uyan geniş yelpazeli araçlarımızla inşaat sektöründe de en iyi seçeneklere sahibiz. Yeni FAW, inşaat sektöründeki bu büyüme isteğimizi kanıtlıyor.

İnşaat sektörü için özel DAF servisleri

En iyi teklifleri sunabilmek amacıyla DAF, inşaat sektörü için de özel servisler sunuyor. Bunların içinde özel DAF MultiSupport onarım ve bakım kontratları, gelişmiş garanti seçenekleri bulunuyor. Buna ek olarak, DAF Akademi, inşaat aracı sürücüleri için eğitimler de temin ediyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here