UND’den İran Bazergan Ulaştırma Müdürü ve antrepo ziyareti

0
326
und-den-iran-bazergan-ulastirma-muduru-ve-antrepolari-ziyaret
UND Gürbulak Temsilcisi Bayram Atalay yeni atanan İran Bazergan Ulaştırma Müdürü Behman Salmanzade'yi makamında ziyaret ederek bilgi alışverişinde bulundu.
Renault Trucks

UND Gürbulak Temsilcisi Bayram Atalay yeni atanan İran Bazergan Ulaştırma Müdürü Behman Salmanzade‘yi makamında ziyaret ederek bilgi alışverişinde bulundu. Yeni atanan Behman Salmanzade daha önce İran’ın çeşitli kapılarında görev yaptığını, daha sonra Bazergan Ulaştırma Müdür yardımcısı olarak görev yaptığını ve UND ile her zaman diyalog halinde çalışmak istediğini belirtti.

Yapılan görüşmede, Bazergan sahasındaki olumsuzluklardan dolayı Türk nakliyecilerinin yaşadığı sıkıntılar aktarıldı. Ulaştırma Müdürü konu ile ilgili saha çalışmalarının devam ettiğini ve süreci takip ettiğini bildirdi.

Ziyaret sonrası Bazergan’da bulunan antrepo sahası ziyaret edilerek, antrepoların teminatlarının yüksek olması sebebiyle şimdiye kadar bir antreponun izin alabildiği diğer antrepoların ise henüz izin alamadıkları aktarıldı. Yakın zamanda diğer antrepolara da izin verileceği ve Maku Serbest Bölgesi yüklerinin özel antrepolara indirilmesi yönünde çok çalışıldığı ve sonuca yaklaşıldığı belirtildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz