DAF LF, İngiltere’de 2019 Yılının Kamyonu seçildi

0
648
DAF_LF_Fleet_Truck_of_the_Year_2019_in_the_UK
DAF LF serisi, üst üste üçüncü kez İngiltere’de ‘Yılın Kamyonu’ seçildi. Ayrıca ‘Yılın Üreticisi’ ödülü de DAF Trucks’ a gitti.

DAF LF serisi, üst üste üçüncü kez İngiltere’de her yıl düzenlenen Ticari Filo Ödülleri’nde ‘Yılın Kamyonu’ seçildi. Ayrıca ‘Yılın Üreticisi’ ödülü de DAF Trucks’ a gitti. Böylece DAF, 2019 ödül töreninde kamyonlarla ilgili en önemli iki ödülü almış oldu. Ödüller, İngiltere taşımacılık sektöründen profesyonellerin içinde yer aldığı Ticari Filo okuyucularının oyları sonucunda verildi.

DAF LF, daha önce yılın kamyonu ödülünü 2018 ve 2017 yıllarında kazanmıştı. 2016’da DAF’ın hafif hizmet tipi serisi de Urban Delivery Truck kategorisinde zafer elde etmişti. İngiltere filo sektöründe şimdiye kadar süren zorlu rekabet ortamında DAF LF serisi; çok yönlülüğü, güvenilirliği, satış sonrası desteği ve her yönden çekiciliği ile filo operatörleri ve mal sahipleri arasında son derece saygı görüyor.

DAF_LF_Fleet_Truck_of_the_Year_2019_in_the_UK
(Soldan sağa) Phil Moon (DAF Trucks Pazarlama Müdürü), Paul Cook (DAF Trucks Filo Yedek Parça Satış Müdürü), James Stewart (DAF Trucks Filo Satış Müdürü) ve Steve Evans (PACCAR Financial Kıdemli İşletme Müdürü)

DAF Trucks Pazarlama ve Satış Direktörü ve Yönetim Kurulu Üyesi Richard Zink, konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “LF serisinin üst üste üçüncü kez bu ödülü alması çok memnuniyet verici ve alınan ödül özenle yapılmış bu çok yönlü makinaların uzun ömürlülüğünün bir kanıtı. Bu ödülün mal sahipleri ve filo operatörlerinin geri bildirimleri sonucu geldiği gerçeği çok önemli. Ürünlerimizin ve hizmetlerimizin performansını onları her gün deneyimleyenlerden daha iyi değerlendirecek kimse yoktur. Aynı operatörler yüksek verimlilik, ultra güvenilirlik ve azami çalışma süresi talep ediyorlar. Tabii ki olağanüstü DAF bayi ağımız rakipsiz seviyelerde satış sonrası desteği sağladığı için takdir edilmeli.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here