Goodyear, UltraGrip yelpazesini genişletti

0
1278
Goodyear yeni Ultragrip serisi
Goodyear yeni Ultragrip serisi

Goodyear, ödüllü kış lastikleri UltraGrip ailesinde yeni nesil ürün yelpazesine geçiş yaptı. UltraGrip Performance+, UltraGrip 9+ veya UltraGrip Cargo lastiklerini kullanan yüksek performans ve standart otomobiller ile ticari araçlar, birinci sınıf kış performansı deneyimini yaşayacaklar.

Goodyear UltraGrip Performance+ lastikleri iki temel teknolojisi sayesinde yüksek performans araçların ıslak, kuru zemin ve kış şartlarındaki performansını artırıyor. Traction Protect Teknolojisi lastiklerin yolun şeklini almasını sağlayan özel bir reçine bileşeni içeriyor, bu sayede frenleme sırasında lastiğin yola tutunma etkisi artıyor. Winter Grip Teknolojisi ile lastik sırtındaki özel bileşenler düşük sıcaklıklarda da esnekliğini koruyarak, buzlu ve karlı zeminlerde yol tutuş etkisi en üst seviyeye çıkarılıyor.

UltraGrip Cargo, en zorlu kış koşularında araçlarının yola devam etmesini isteyen ticari araç sahipleri için geliştirildi.
Goodyear UltraGrip Cargo, en zorlu kış koşularında araçlarının yola devam etmesini isteyen ticari araç sahipleri için geliştirildi.

UltraGrip 9+ lastikleriyle Goodyear tüketicilerin sert kış koşullarında ortaya çıkan zorlu yol şartlarının üstesinden en rahat şekilde gelmelerine yardımcı oluyor. Mileage Plus Teknolojisi zorlu yol koşullarında lastikleri çatlama ve parça kopmalarına karşı koruyarak, daha yüksek kilometre performansı sunuyor. UltraGrip 9+ lastikleri ayrıca Winter Grip Teknolojisi’ne de sahip, soğuk havalarda esnekliğini kaybetmeyen özel hamuru sayesinde karlı ve buzlu zeminlerde yüksek yol tutuş performansı sağlanıyor.

UltraGrip Cargo, en zorlu kış koşularında araçlarının yola devam etmesini isteyen ticari araç sahipleri için geliştirildi. Lastik sırt deseni ve hamurunda yapılan iyileştirmeler sayesinde Goodyear’ın hafif ticari araçlar için geliştirdiği bu yeni kış lastiği serisi, karlı zeminlerde olağanüstü fren performansı sunarken, lastiklerin kilometre performansını artırarak toplam masrafların düşürülmesine katkı sağlıyor.

Winter Grip Teknolojisi’ne sahip UltraGrip 9+ lastikleri,soğuk havalarda esnekliğini kaybetmeyen özel hamuru sayesinde karlı ve buzlu zeminlerde yüksek yol tutuş performansı sağlanıyor.
Winter Grip Teknolojisi’ne sahip UltraGrip 9+ lastikleri, soğuk havalarda esnekliğini kaybetmeyen özel hamuru sayesinde karlı ve buzlu zeminlerde yüksek yol tutuş performansı sağlanıyor.

UltraGrip 9+ lastiklerinin ebat seçenekleri 2019 Eylül ayında tamamlandı. UltraGrip Performance+ desenindeki lastikler ise Haziran 2019 itibarıyla piyasaya sürüldü ve eylül ayı itibarıyla birçok ebatta raflardaki yerine aldı, bütün ürün yelpazesinin ise 2020 yılının ortasına kadar tamamlanması planlanıyor.

UltraGrip Cargo lastikleri ise birkaç ebat dışında tamamen kullanıcıların hizmetine sunulmuş durumda, kalan ebatların ise önümüzdeki günlerde piyasaya sürüleceği belirtiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here