DAF LF, Çekya’da Yılın Hafif Kamyonu seçildi

0
387
DAF-LF-150-FA
DAF Trucks’ın LF serisi, Çekya’da “Yılın En İyi Hafif Kamyonu” seçildi.

DAF Trucks’ın LF serisi, Çekya’da “Yılın En İyi Hafif Kamyonu” seçildi. Operatörler ve sürücüler, DAF LF’yi “mükemmel tasarımı, görüşü ve olağanüstü düşük işletme maliyetleri” nedeniyle en beğendikleri dağıtım kamyonu olarak tanımladılar. Diğer yandan DAF CF İnşaat, “sağlamlığı, yüksek yükleme sığası ve düşük işletme masrafları” sayesinde “Yılın En İyi İnşaat Kamyonu” ödülünü aldı.

TOP CZECH TRANSPORT 2019 ödülleri, TRANSPORT a LOGISTIKA CZ dergisi ve üç Çek taşımacılık derneği ČESMAD Bohemia, Svaz Spedice a Logistiky ČR ve Česká Logistická Asociace tarafından düzenleniyor. Jüri Başkanı Michal Štengl, “DAF, müşterileri pazardaki en iyi çekiciyi ürettiğine ikna etti. LF serisi ve CF İnşaat ile diğer sınıflarda da önder konumunu kanıtlıyor.” dedi.

DAF-CF-480-Construction
DAF CF İnşaat, “sağlamlığı, yüksek yükleme sığası ve düşük işletme masrafları” sayesinde “Yılın En İyi İnşaat Kamyonu” ödülünü aldı.

LF sınıftaki en iyi pakete sahip

Michal Štengl, şu değerlendirmeyi yaptı: “DAF LF, kentiçi dağıtım ve belediye hizmetleri için tasarlanan orta hizmet sınıfı kamyonlarda en iyi toplam paketi sağlıyor. Kabinden mükemmel bir görüş, pazardaki en küçük dönme çapını ve çelik tamponu ile sağlam bir tasarım sunuyor. Geniş bir verimli aktarma organları yelpazesi ve yüksek yükleme sığası LF’yi her tür uygulama için uygun hale getiriyor.

CF İnşaat her türlü zorluk için hazır

Michal Štengl, CF İnşaat hakkında ise şu açıklamayı yaptı: “Çek endüstrisi inşaat kamyonları sınıfında kimin kazanan olduğu konusunda ortak bir görüşe sahip. CF İnşaat, düşük ağırlığı ile yüksek yükleme sığası sunarken sağlamlığı ile zorlu şartlardaki her türlü operasyona hazır. Yeni teknolojiler ve güçlü akktarma organları çok sayıda dingil düzeni ile mükemmel arazide sürüş özellikleri sağlıyor.

DAF-LF-290-FA
Operatörler ve sürücüler, DAF LF’yi “mükemmel tasarımı, görüşü ve olağanüstü düşük işletme maliyetleri” nedeniyle en beğendikleri dağıtım kamyonu olarak tanımladılar.

Pazar ürünlerimizi takdir ediyor

DAF Trucks Pazarlama & Satış Direktörü ve Yönetim Kurulu Üyesi Richard Zink, ödüllerle ilgili şu yorumu yaptı: “Aynı anda iki Yılın En İyi Kamyonu ödülü kazanmak eşsiz bir durum. Bu bize daha fazla gurur veriyor. Bu ödüller Çek uzmanların ürünlerimizi takdir ettiğini gösteriyor ve hafif, orta ve inşaat kamyonlarımızın, ödül kazanan çekicilerimiz ile aynı yüksek verimlilik, güvenilirlik ve konfor seviyesine sahip olduğunun altını çiziyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here