DAF LF, Birleşik Krallık’ta yılın filo kamyonu

0
1195
DAF LF
Renault Trucks

DAF Trucks, 2018 Ticari Filo Ödülleri’nde pazar önderi DAF LF dağıtım serisi ile İngiltere’de geçen yıl da almış olduğu, “Yılın kamyonu” unvanını aldı. Bu yılki ödül ile DAF, Avrupa pazarında en iyi ödülünü beşinci defa almış oldu.

Sert rekabete karşın DAF LF, filo operatörleri ve DAF‘ın satış sonrası destekleri ile çok yönlülüğü, güvenilirliği ve çekiciliği ile yine unvan kazandı. DAF’ı rakipsiz yapan şeyin güçlü desteğinin yanı sıra güvenli olması ve düşük işletme maliyetlerini aynı anda sağlayabilmesi olduğunu belirten jüri üyeleri, LF’nin filo olarak tekrar unvanını koruduğunu da söylediler. DAF LF’nin kentsel ortamlardaki çok yönlülüğü belirleyici bir özellik iken geniş kabini ve başarılı sürüş deneyimi onu sürücülerin nezdinde öne çıkarıyor. 

DAF Trucks‘ın premium XF serisi, CF serisinin yanı sıra  öncelikli olarak “2018 Uluslararası Kamyonu” seçildi ve daha sonra Polonya, Slovakya, Slovenya ve Kuzey İrlanda’da Yılın Ulusal Kamyon Ödülü’nü aldı.

DAF Kamyon Pazarlama ve Satış Direktörü ve Yönetim Kurulu Üyesi Richard Zink,“Ödülü yeniden kazanmak doğal olarak bizi çok heyecanlandırdı. Bu saygın şirketin huzurunda bu kategorideki yarışma ile LF, yine en iyi kamyon olduğunu kanıtladı.” dedi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz