AUTO KING, Osmaniye ve Kahramanmaraş’ta yeni merkezler açtı

0
1493
Osmaniye-autoking
uto King, motorlu taşıt sahiplerinin araçların kullanım ömürleri boyunca ihtiyaç duyabilecekleri tüm ana ürünleri bir arada sunduğu şubelerini Osmaniye ve Kahramanmaraş’ta hizmete açtı.

Sürdürülebilir büyüme stratejisiyle Türkiye’nin her noktasında olmak için çalışan Auto King, motorlu taşıt sahiplerinin araçların kullanım ömürleri boyunca ihtiyaç duyabilecekleri tüm ana ürünleri bir arada sunduğu şubelerini Osmaniye ve Kahramanmaraş’ta hizmete açtı.

Oto bakım ve onarım markası Auto King, sigorta sektöründeki kurumsal müşterilerine ve motorlu taşıt sahiplerine yüksek standartlı kurumsal hizmet sunmak amacıyla şubelerini Osmaniye ve Kahramanmaraş’a konumlandırdı.

Osmaniye-autoking-(5)
Auto King Osmaniye Servis Merkezi, 900 metrekare kapalı, 650 metrekare açık olmak üzere toplam bin 550 metrekare servis alanına sahip.

Sürdürülebilir büyüme stratejisiyle Türkiye’nin her noktasında olma hedefiyle çalışan Auto King, yeni yapılanmasıyla Osmaniye ve çevre ilçelerine hizmet vermeyi amaçlıyor. 900 metrekare kapalı, 650 metrekare açık olmak üzere toplam bin 550 metrekare servis alanına sahip Auto King Osmaniye Servis Merkezi, sigorta sektöründeki kurumsal müşterilere ve bölgedeki motorlu taşıt sahiplerine yüksek standartlı hizmet vermeyi hedefliyor. Auto King Kahramanmaraş Servis Merkezi ise uzman ekibiyle birlikte Kahramanmaraş ve çevre ilçelerine 10 Eylül 2019 tarihinden itibaren yeni servis binasında hizmet vermeye başladı. Bin 650 metrekare kapalı, bin metrekare açık olmak üzere toplamda 2 bin 950 metrekare servis alanına sahip Auto King Kahramanmaraş Servis Merkezi, son teknoloji sahip parkuruyla ön plana çıkıyor.

AutoKing-Satis-ve-Pazarlama-Direktoru-Erkan-Kirac-(3)
Auto King Satış ve Pazarlama Direktörü Erkan Kıraç

 “Amacımız kurum kültürünü Türkiye’nin farklı noktalarına taşımak

Auto King Satış ve Pazarlama Direktörü Erkan Kıraç, Auto King olarak belirlediğimiz tüm stratejimizi Türkiye’nin farklı noktalarına taşımaktan oldukça mutluyuz dedi. Yeni lokasyonlarımızda, mini onarım, hasar onarım, mekanik bakım ve oto bakım alanlarında hizmet vermeye devam edeceğiz. Hedefimiz her zaman net; müşterilerimize kolay, kaliteli, güvenilir, ekonomik ve hızlı şekilde hizmet sunmak. Bu noktada tüm lokasyonlarımız gibi Osmaniye ve Kahramanmaraş şubelerimizde de müşterilerimizin beklentilerine cevap vereceğiz.” dedi.

Kahramanmaras-autoking-(3)
Bin 650 metrekare kapalı, bin metrekare açık olmak üzere toplamda 2 bin 950 metrekare servis alanına sahip Auto King Kahramanmaraş Servis Merkezi, son teknoloji sahip parkuruyla ön plana çıkıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here