Busworld Rusya’nın ikincisi Moskova’da düzenleniyor

0
450

ITEMF Expo tarafından düzenlenen, Autotrans’ın desteklediği Busworld Rusya, 23 – 25 Ekim tarihleri arasında Moskova Crocus Expo fuarında düzenlenecek.

İki yılda bir tekli yıllarda gerçekleşen Busworld Rusya ITEMF’nin düzenlediği Comtrans ile yer değiştirerek düzenleniyor. 2018 yılında fuar 14 ülkeden 72 katılımcısıyla 9 bin metrekarelik alanda sergilenecek.

Rus otobüs sanayinin temsilcileri KAMAZ, NEFAZ, GAZ Group, Russian Buses, GAZ Group Commercial Vehicles, Volgabus, August Air Conditioning Plant, Webasto, PC Transport Systems, Spetcavtoinzhiniring, FESTO RF, Bus Motors ve daha birçok firma fuarda ne yeni ürünlerini ve hizmetlerini sergileyecek. Aynı zamanda Belarusia Minsk Automobile Plant ve MZKT (Neman Bus) fuarda yer alacak. Portekizli Toyota ile lakıt hücreli otobüs üretimini duyuran üretici CaetanoBus da araçlarını bu fuarda sergileyecek. MAN Truck and Bus, Hidral Gobel (Italya), VOITH (Almanya), Actia Automotive (Fransa), Finn Lamex Safety Glass Oy (Finlandiya), Camozzi (Italya), Hubner ve daha birçok firma fuarda ürünlerini sergileyecek.

Ayrıca ziyaretçiler Anadolu Isuzu, Etka-D ve Çelik Conta Otomotiv gibi Türk üreticilerle de karşılaşacaklar. 

Bunun yanı sıra ziyaretçiler Euraisan Otobüs Semineri UITP/ Busworld‘e de katılabilecekler. Seminerde toplu taşımada elektrikli ve normal otobüs üretimini ve işletimini etkileyen ana eğilimler ve gelişmeler karşılıklı bir diyalog şekilde tartışılacak.

Ayrıca ziyaretçiler iki gün boyunca devam edecek olan  Busworld Akademi‘nin TAMA ile gerçekleştireceği “Otobüs ve kent” , “Otobüs ve turizm” ve “Güvenlik ve bakım” ve otonom otobüsler konulu panellerine de katılabilecekler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here