DAF Sürücü Yarışması’nın uluslararası finaline Güvenok Lojistik sürücüsü Turhan Öz katılıyor

0
355
daf-guvenok-lojistik
Ulusal DAF Sürücü Yarışması’nın şampiyonu olan Turhan Öz, yedi yıldır Güvenok Lojistik'te çalışıyor.

Ulusal DAF Sürücü Yarışması’nın şampiyonu olan Turhan Öz’ün çalıştığı firma olan Güvenok Lojistik, sektörde en önde gelen ulusal firmalardan biri konumunda. 1998 yılında kurulan Güvenok Lojistik, akaryakıt sektöründe güvenli ve kaliteli taşımacılığı amaç edinerek kısa zamanda başarılı bir büyüme gerçekleştirdi. Kaliteli, güvenli ve kanunlara uygun operasyonlar sayesinde akaryakıt taşımacılığı sektöründe en başarılı firmalardan biri haline geldi.

Firma, 2006 yılında yaptığı atılım ile Türkiye’nin en büyük kuruluşlarının depolar arası taşımalarını yapmaya başladı. Müşteri odaklı güvenli ve kaliteli taşımacılığı merkez alan bir yaklaşımla sektöre yön veren firmalar arasında yerini aldı. 12 şubesi olan Güvenok Lojistik akaryakıt taşımacılığı dışında gaz, ihrakiye, jet-A1 uçak yakıtı ve deniz araçları yakıtı gibi taşımacılıklar da yapıyor.   

Turhan Öz, Güvenok Lojistik’le ilgili tecrübelerini şu cümlelerle anlattı: “Güvenok Lojistik, sürekli büyüyen, yenilikçi eğitimlere, kanun ve kurallara önem veren bir firmadır. Genç bir yönetim kadrosuna sahip olan firma, sürücü kadrosunu da geliştiriyor. İlk işe başladığımda 80 kişi olan sürücü kadrosu bugün itibariyle 450 kişi. Bilgi ve tecrübelerimi yeni operatör arkadaşlarıma, şirket içi eğitimlerle aktarma şansı buluyorum. Güvenok Lojistik’te çalışmaktan çok memnunnum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here