DAF, ‘2020 Yılı Uluslararası Bayileri’ni onurlandırdı

0
1288
DAF-Dealer-of-the-Year-Ford-Slater
DAF 2020 Yılı Uluslararası Bayisi ödülü, DAF Trucks Başkanı Harry Wolters (en sağda) ve DAF Satış ve Pazarlama Direktörü Richard Zink (en solda) tarafından Ford ve Slater'ın sahipleri Nigel ve Tim (ortada solda) Strevens’e verildi.

İngiliz bayi grubu Ford & Slater, Portekiz’in Vilamoura kentinde düzenlenen DAF Uluslararası Bayi Toplantısı‘nda “2020 Yılı DAF Uluslararası Bayisi” ödülüne layık görüldü. Ford & Slater, müşteri hizmetleri alanında uzman ve Birleşik Krallık’ta kamyon, yedek parça ve finansal hizmetler pazarında önder firmalardan biri konumunda. Fransa’da bulunan Groupe LeFevre, “PACCAR Parts Avrupa Yılın Uluslararası Bayisi” seçilirken Alman EBB Truck-Center, “PACCAR Finans Avrupa Yılın Uluslararası Bayisi” ödülünü aldı. Litvanya’da bulunan Centrako ise yeni “Yılın İkinci El Kamyon Bayisi” kategorisinde birinci oldu.

‘2020 Yılı DAF Uluslararası Bayisi’

DAF Trucks Yönetim Kurulu Başkanı Harry Wolters, ödül töreninde yaptığı konuşmada “Yılın DAF Uluslararası Bayisi olarak aday gösterilebilmek için bir bayinin olağanüstü bir performans sergilemesi ve işin her alanında uzman olması gerekir. Ödülü kazanmak için müşteri memnuniyeti, hizmet ve işletme yönetimi alanlarında en yüksek kaliteyi sunmanız gerekir. En iyi DAF bayisi, hem yeni hem de ikinci el kamyonların satış ve bakımında mükemmel performans gösteren hem de PACCAR Parts ile PACCAR Finans tarafından sunulanlar gibi hizmetlerle müşterilere performanslarını en üst düzeye çıkarmalarına nasıl destek sağlanacağını herkesten iyi bilen bayidir.” dedi.

Harry Wolters, şöyle devam etti: “Birleşik Krallık’ta bulunan Ford & Slater bayi grubu müşteri deneyimini iyileştirmeye yoğun bir şekilde odaklanmakta ve DAF Connect aracılığıyla proaktif müşteri desteği sağlayarak, daha fazla servis istasyonuna ve teknisyenleri için eğitime yatırım yaparak faaliyet kapsamını sürekli genişletmeye çalışmaktadır. Grup ayrıca, müşterilerine yalnızca en iyi hizmetin sunulduğu 11 farklı DAF yerleşkesinde atölyelerinin verimliliğini de artırdı. Ford & Slater yıllardır diğer bayilere en güzel şekilde örnek oldu. Bu İngiliz bayi grubu, her yıl iyileştirme sağlama tutkusuna sahip olan ve buna kendini adayan profesyonel ve yetenekli bir ekibe sahip. Bunu, yüksek düzeydeki müşteri memnuniyeti de gösteriyor. Bu ekibin bir parçası olan herkesi tebrik ederim!

PACCAR-Parts-Dealer-of-the-Year-Groupe-Lefevre
Fransız Groupe Lefèvre’nin sahipleri Alexis (sağda) ve Fabrice (ortada) Lefèvre, PACCAR Parts 2020 Yılı Uluslararası Bayisi ödülünü, PACCAR Parts Avrupa Genel Müdürü Dick Leek’ten aldılar.

‘2020 Yılı PACCAR Parts Uluslararası Bayisi’

PACCAR Parts Avrupa Genel Müdürü Dick Leek ise şunları söyledi: “Groupe LeFevre bayi grubu, müşterilerine her zaman yedek parça bulabileceklerine dair güven sunmak amacıyla Fransa’da 13 yerleşkede faaliyet gösteriyor. Bu da kuruluşu mükemmel hizmetin önemli bir örneği haline getiriyor. Akıllı e-ticaret çözümlerinin yanı sıra benzersiz parça bulunabilirliği sayesinde Groupe Lefevre, müşterilerinin en yüksek verimlilik ve çalışma süresi seviyelerine ulaşmalarını destekliyor. Groupe LeFevre, sürekli olarak yeni fikirler arıyor ve müşteri memnuniyetini daha da yüksek seviyelere çıkarmak için PACCAR Parts girişimlerini benimsemeye her zaman istekli. Örnekler arasında, Vesoul’daki TRP servis yerleşkesi ve uluslararası filolar için PACCAR Parts Fleet Services programına verilen aktif destek yer alıyor.

PACCAR-Financial-Dealer-of-the-Year-EBB-Truck-Center
PACCAR Finans 2020 Yılı Uluslararası Bayisi Almanya’dan EBB Truck-Center seçildi. İdari Direktörler Manuel Dreher, Thorsten Dreher, Reinhard Bayer ve Claus Karsch, ödülü PACCAR Finans Avrupa İdari Direktörü Gerrit-Jan Bas’tan aldılar.

‘2020 Yılı PACCAR Finans Avrupa Bayisi’

PACCAR Finans Avrupa İdari Direktörü Gerrit-Jan Bas‘a göre Almanya’da bulunan DAF bayisi EBB Truck-Center, “Yılın PACCAR Finans Uluslararası Bayisi” unvanını sonuna kadar hak ediyor. Gerrit-Jan Bas, şöyle konuştu: “Bu bayi, müşterinin başarılı olması için tam olarak neye ihtiyaç duyduğunu biliyor. EBB Truck-Center’da müşteri her zaman en yüksek değeri görüyor. Ekip, net bir finansal plan ile kişiye özel onarım ve bakım sözleşmeleri aracılığıyla işe en uygun kamyonu sunuyor. Başka bir deyişle, müşteri için azami getiriyi garanti eden eksiksiz taşıma çözümleri sağlıyor.

DAF İkinci El Kamyon 2020 Yılı Uluslararası Bayisi ödülü Litvanya’ya gitti. DAF bayisi Centrako’nun Sahib/CEO’su Audrius Grazenas, (sağda) ödülü PACCAR Finans Avrupa İdari Direktörü Gerrit-Jan Bas’tan aldı.

‘2020 Yılı DAF İkinci El Kamyon Uluslararası Bayisi’

Yılın DAF İkinci El Kamyon Uluslararası Bayisi” adlı yeni kategorideki ilk ödül, Litvanya’da bulunan DAF bayisi Centrako‘ya verildi. Aynı zamanda DAF İkinci El Kamyon programından sorumlu olan PACCAR Finans Avrupa İdari Direktörü Gerrit-Jan Bas, görüşlerini şu şekilde ifade etti: “İkinci el kamyon satışı özel ilgi ve odaklanma gerektirir. Müşterinin taşıma gereksinimleri için mümkün olan en iyi çözümü bulmak istersiniz. Centrako bu yaklaşımı benimseyerek profesyonel bir İkinci El Kamyon kuruluşu oluşturdu. Uzun vadede başarılı olmak ve yeni kamyon satışı yapmak açısından da gerekli olan şeyin tam olarak bu olduğunun farkındalar. Centrako, araç ve kullanım arasında mükemmel uyumu garanti ediyor ve özellikle ikinci el kamyonlar için hizmetlerin geliştirilmesinde de etkin şekilde yer alıyor; böylece yeni ürün sahibinin yatırımlarından azami getiriyi garanti elde etmesine olanak sağlıyor. Ayrıca Centrako, bayiliklerle ilgili neredeyse tüm diğer beklentileri de karşılıyor.

2020 Yılı Uluslararası Bayi Ödülleri“ne ek olarak aşağıdaki bayiler, her açıdan mükemmel performans sunmalarıyla “Altın Ödül” kazandılar:

  • Turbo’s Hoet Group, Bulgaristan
  • Ciron, Fransa 
  • Hiltl Fahrzeugbau, Almanya 
  • De Burgh, Hollanda 
  • Van Tilburg-Bastianen Group, Polonya 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here