Nurdağı Beton, filosunu IVECO Trakker ile güçlendirdi

1
1129

IVECO yetkili satıcılarından Üstün İş, Gaziantep’te faaliyet göstermekte olan Nurdağı Beton firmasına üç adet Trakker model mikser aracın teslimatını gerçekleştirdi.

Nurdağı Beton tesislerinde gerçekleşen teslimat törenine şirket yetkilisi İsmail Kara, IVECO Satış Bölge Müdürü Murat Aydoğan ve Üstün-İş Genel Müdürü Eyüp Zengin katıldı.

Nurdağı Beton bünyesinde çalışan sürücülere araçlarla ilgili bilgi ve araçların verimli kullanım koşulları konusunda eğitim verilirken, araçların yeni teknolojisinden ve tasarruf sağlayan sistemlerinden en yüksek verimi almak için ipuçları ve yöntemleri anlatıldı.

Araç parkında daha önce IVECO marka araç bulunmadığını belirten firma yetkilisi İsmail Kara, araçları ilk kez İzmir Beton fuarında incelediklerini, araç teknolojisinden ve güçlü yapısından etkilenerek alım kararını aldıklarını ve yaptıkları işbirliğinden son derece memnun olduklarını dile getirdi.

Firmanın tercih ettiği IVECO Trakker model çekiciler ​​dayanıklı şasi yapısı, bakım veya yağlama gerektirmeyen mekanik veya hava süspansiyonu, gövde geliştirme değişiklikleri ve dönüşüm sürelerini en aza indiren kısaltılmış arka çıkıntıları, devrilme alt şasisini monte etmek için şasiye yerleştirilmiş olan omega montaj braketleri ve daha birçok özelliği ile ön plana çıkıyor.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz