Prometeon Türkiye, kamyon kooperatiflerini ziyarete devam ediyor

0
861

Pirelli marka kamyon, otobüs, tarım ve OTR lastiklerinin lisanslı üreticisi Prometeon Türkiye, ağustos sonuna kadar devam edecek olan kamyon kooperatifleri roadshow’u için 25 Haziran tarihinde yola çıktı. Prometeon TIR’ı Her koşulda yanındayız” sloganı ile 30 ilde, 44 farklı kamyon kooperatifini ziyaret edecek. Roadshow’da lojistik sektöründe hizmet veren kaptanlar ile buluşulacak.

Günlük programın Prometeon Türkiye’nin sosyal medya hesaplarından paylaşılacağı etkinlikler kapsamında, kaptanlara optisyen eşliğinde göz muayenesinin yanı sıra etkinlik süresince iki adet lastik alımına yelek hediye edilirken, kaptanlara lastikte hava basıncının önemi konusunda bilgi aktarılacak. Roadshow, Prometeon Türkiye satış yöneticilerinin ve iş ortaklarının katılımıyla gerçekleşecek.

Müşterilerimizin yolculuklarında yanlarında olmaya devam ediyoruz.

Prometeon Türkiye, Ortadoğu, Afrika, Rusya, Orta Asya ve Kafkaslar Ticaret Direktörü Gökçe Şenocak; “Prometeon Türkiye olarak,üçüncüsünü gerçekleştireceğimiz kooperatif etkinliğinde bu yıl farklı olarak Prometeon TIR’ı ile yola çıkıyoruz. Müşterilerimize ürün ve hizmetlerimizi tanıtmak, onların yolculuklarında her zaman yanlarında olduğumuzu bir kez daha hissettirmek istiyoruz. Bu yıl ‘Her koşulda yanındayız’ diyerek roadshow’umuzu daha fazla ilde gerçekleştireceğimiz için çok heyecanlıyız. Etkinlikler kapsamında iş ortaklarımız da kooperatiflere özel yerel kampanyaları paylaşacaklar.” şeklinde konuştu.

Prometeon Türkiye, Ortadoğu, Afrika, Rusya, Orta Asya ve Kafkaslar Ticaret Direktörü Gökçe Şenocak

Etkinlik alanında kaptanların yorgunluklarını unutacakları eğlenceli aktiviteler yanında katılımcılara kaptanların günlük işlerini yaparken ihtiyaç duyabilecekleri çeşitli promosyon ürünleri de dağıtılacak.

Geçtiğimiz yıl 19 ilde 33 kooperatifle buluştu

2017’de Türkiye çapında üç ay boyunca 19 ilde 33 kooperatifte etkinlikler düzenleyen Prometeon Türkiye’nin, geçtiğimiz yıl mayıs ayında başlayan buluşmaları kapsamında yaklaşık 7 bin kooperatif üyesine ulaşılmıştı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz