Crown’ın yeni web sitesi yayında

0
296
TIM_Crown_WebSitesi
Forklift ve depo ekipmanları markası Crown, web sitesini yeniledi.

Türkiye distribütörlüğünü Temsa İş Makinaları’nın yürüttüğü forklift ve depo ekipmanları markası Crown, web sitesini yeniledi. İnternet adresi www.depocozumleri.com olan yeni web sitesi, kullanıcıların aradığı bilgiye en hızlı ve kolay şekilde ulaşabileceği modern, işlevsel ve kullanıcı dostu bir ara yüze kavuştu.

Temsa İş Makinaları’nın distribütörlüğünü yürüttüğü Crown’un “www.depocozumleri.com” adresiyle yenilenen web sitesi, modern, işlevsel ve kullanıcı dostu yüzüyle yayına geçti. Masaüstü ve mobil uyumlu olarak hazırlanan SEO uyumlu web sitesinde, kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda diledikleri bilgilere hızlıca erişmesi hedefleniyor.

Web sitesinde, Crown forklift, reach truck, istifleyici, transpalet, dar alan sipariş toplayıcısı ve çekme makinası gibi tüm ürün gruplarında yer alan modellere ait teknik ve donanım özelliklerine, tanıtım dosyalarına ilgili ürün grubunun altından ulaşılabiliyor. Bilgiye ulaşmanın yanı sıra ziyaretçiler, web sitesinde yer alan iletişim formları aracılığıyla Crown’un sunduğu depo teknolojileri ve çözümleri hakkında uzman kişilerden destek alabiliyor.

Site ziyaretçileri ilgilendikleri ürün ile ilgili satın alma ya da kiralama taleplerini sitede bulunan formlar vasıtasıyla ilgili birime anında gönderebiliyor. Ayrıca beğendikleri ürün ile ilgili bilgilerin gönderimi whatsapp ve mail ortamında tek tıkla kolayca yapılabiliyor. Yeni websitesi üzerinden 0850 480 1 846 no’lu Müşteri İletişim hattı’ndan ya da 0530 918 0 846 no’lu WhatsApp hattından firma ile hızlıca iletişime geçmek de mümkün.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here