Avis, Avis Budget Group tarafından bir kez daha “Yılın Lisansiyesi” seçildi

0
252
avis turkey
Avis, her yıl Avis Budget Group tarafından düzenlenen Uluslararası Lisansiye Ödülleri kapsamında Avrupa, Ortadoğu, Afrika, Asya ve Pasifik Asya ülkelerini kapsayan EMEA Bölgesi “Yılın Lisansiyesi” ödülünün sahibi oldu.

Otokoç Otomotiv çatısı altında faaliyet gösteren Avis, Avis Budget Group tarafından “Yılın Lisansiyesi” ödülüne bir kez daha layık görüldü.

Avis, her yıl Avis Budget Group tarafından düzenlenen Uluslararası Lisansiye Ödülleri kapsamında Avrupa, Ortadoğu, Afrika, Asya ve Pasifik Asya ülkelerini kapsayan EMEA Bölgesi “Yılın Lisansiyesi” ödülünün sahibi oldu. Bölgede yer alan 110 ülke arasından seçilen Avis Türkiye, toplamda dördüncü kez bu ödülü alan ülke oluyor.

Portekiz’in başkenti Lizbon’da düzenlenen ödül törenine Avis Budget Group Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Larry De Shon, Otokoç Otomotiv Genel Müdürü İnan Ekici, Avis Budget Group Uluslararası Başkanı Keith Rankin, Avis Budget Group Global Lisansiyeler Başkan Yardımcısı Hans Mueller, Avis Budget Group Güney Orta Avrupa Lisansiye Direktörü Stuart Liddle, Otokoç Otomotiv Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı Dr. Önder Kutman, Otokoç Otomotiv Araç Kiralama Genel Müdür Yardımcısı Sabri Çimen, Otokoç Otomotiv Teknoloji ve Strateji Direktörü Erdal Kemikli, Otokoç Otomotiv Pazarlama Müdürü Esra Arslanbaş Kaynak, Avis Budget Kısa Dönem Kiralama Satış Müdürü Mehmet Ömer Ateş ve Avis Budget Kısa Dönem Araç Kiralama Operasyon Müdürü Şahin Bayram katıldı.

avis-licensee
Bölgede yer alan 110 ülke arasından seçilen Avis Türkiye, toplamda dördüncü kez bu ödülü alan ülke oluyor.

Otokoç Otomotiv Genel Müdürü İnan Ekici, yaptığı konuşmada Avis Türkiye olarak en önemli ve prestijli ödül olan “Yılın Lisansiyesi” unvanına bir kere daha layık görülmekten dolayı büyük gurur ve mutluluk duyduklarını belirterek, şunları söyledi: “Hizmet kalitemizle gurur duyuyoruz. İnovatif ve fark yaratan yaklaşımlarımız ile EMEA Bölgesi ülkeleri arasında bu yıl da öne çıkarak başarımızı ödül ile taçlandırdık. Otokoç Otomotiv olarak 9 ülkede araç kiralama operasyonlarını yönetiyoruz ve Avis Budget Group’un en büyük lisansiyesiyiz. 10 yılda üçüncü kez kazandığımız bu ödül ve her zamanki motivasyonumuz ile çıtayı her yıl daha da yükseğe çıkarmayı hedefliyoruz.”

Avis Türkiye’yi ulaştığı güçlü büyüme performansı ve istikrarla devam ettirdiği yüksek müşteri memnuniyetinden ötürü tebrik eden Avis Budget Group Global Lisansiyeler Başkan Yardımcısı Hans Mueller, “Avis Türkiye, 45 yıldır süregelen işbirliğimiz ve bunun yanı sıra devam eden başarı dolu çalışmaları ile bizim için çok büyük öneme sahip.” dedi. Avis Türkiye’nin bugün de devam eden zorlu ekonomik koşullara rağmen pazarda büyüme gösterdiğinin altını çizen Mueller, konuşmasını şöyle sürdürdü: Avis Türkiye, gelir yönetimi ve gelir yaratma olanaklarına odaklanarak ek satış alanlarına yatırımlar gerçekleştirdi. Gösterdiği kararlı tutumla pazardaki liderliğini sürdürmenin yanında bir önceki yıla göre büyüme de sağladı. Ayrıca istikrarlı bir şekilde yüksek müşteri memnuniyeti de elde etti. Avis Türkiye’nin kazanmış olduğu bu ödül, işbirliğimizi kutlamanın yanı sıra Avis Türkiye’nin tutku ve özveri dolu çalışmalarının bir göstergesi niteliğinde.”

avis-odul
Otokoç Otomotiv çatısı altında faaliyet gösteren Avis, Avis Budget Group tarafından “Yılın Lisansiyesi” ödülüne bir kez daha layık görüldü.

Avis Budget Group tarafından her yıl düzenlenen Uluslararası Lisansiye Ödülleri kapsamında, lisansiyelerin bulunduğu ülkenin ekonomik şartlarına rağmen finansal alanda gösterdikleri büyüme performansı, müşteri hizmetlerinde sundukları mükemmeliyetçi yaklaşım ve markanın açılımları ile uyum sağlayan öncü hizmet uygulama kriterleri değerlendiriliyor.  

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here