Crown WP3010 elektrikli istifleyici, 3. kez ‘en iyi tasarım ödülü’ aldı

0
308
TIM_Crown_2019_GoodDesignPalletTuck_WP3010_a
Crown, WP3010 akülü transpaleti ile Chicago Athenaeum Mimarlık ve Tasarım Müzesi ile Avrupa Mimari Sanat Tasarımı ve Kentsel Çalışmalar tarafından en iyi tasarım ödülüne layık görüldü.

Dünyanın önde gelen endüstriyel kaldırma ekipmanları ve depo çözümleri firması Crown, tasarımı, işlevselliği ve verimliliği ile farklılaşan forklift ve istifleme makinaları ile aldığı ödüllere bir yenisini daha ekledi. Crown, WP3010 akülü transpaleti ile Chicago Athenaeum Mimarlık ve Tasarım Müzesi ile Avrupa Mimari Sanat Tasarımı ve Kentsel Çalışmalar tarafından en iyi tasarım ödülüne layık görüldü. Malzeme taşıma ve kaldırmayı daha pratik hale getirerek sektörde öncü bir ekipman olan WP3010, daha öncesinde de iF Tasarım Ödülü’nü ve Uluslararası Tasarım Mükemmeliyet Ödülü’nü (IDEA) de kazanmıştı.

TIM_Crown_2019_GoodDesignPalletTuck_WP3010_b
Kompakt bir tasarıma sahip olan 279 kg’lık bu küçük dev, 1.6 tona kadar bir yükleme kapasitesine sahip.

İşlevsel, dayanıklı, verimli

Ürün yelpazesinde her ihtiyaca yönelik akülü forklift ve depo içi istifleme makinası bulunan Crown’un ödüllü WP3010 elektrikli istifleyicisi işlevselliği, dayanıklılığı ve verimliliğiyle büyük beğeni topluyor. Kompakt bir tasarıma sahip olan 279 kg’lık bu küçük dev, 1.6 tona kadar bir yükleme sığasına sahip. Elektrikli olması sebebiyle çevreci yönüyle de öne çıkan bu model, rakiplerine göre 500 mm kısa şasi yapısıyla hem dar alanlarda üstün manevra kabiliyeti göstermesine, hem de tam yüklü kamyonlara kolaylıkla yükleme yapılmasına olanak sunuyor. Yapısındaki çelik kapaklar sayesinde, makinenin tüm komponentleri her türlü dış etkiye karşı yüksek dayanıklılık gösteriyor. 2017 yılında, WP3000 serisinin bir modeli olarak ürün yelpazesine dahil edilen bu dayanıklı ve sağlam modelin ayrıca kırılmaz alüminyum ile kaplanmış tutacaklar ve armları dayanıklılığına dayanıklılık katarak ağır yüklerin güvenle kaldırılmasını sağlıyor.  Küçük bir kutu içerisinde kolaylıkla saklanıp başka mekana taşınabilen WP3010 kompakt transpalet yoğunlukla kamyon içi yüklemeleri ve perakende uygulamaları için tercih ediliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here