Continental ve Dünyagöz, ContiExtra üyeleri için kurumsal anlaşma yaptı

0
1149

Continental ile Dünyagöz Hastaneler Grubu arasında protokol imzalandı. Protokole göre Continental müşterileri, ContiExtra üyeleri ve birinci derece yakınları, göz sağlığı hizmetlerinde Dünyagöz’ü tercih edebilecekler.

Dünyanın en büyük lastik ve orijinal donanım tedarikçilerinden olan Continental’in müşterilerine daha fazla ayrıcalık sunma hedefiyle hayata geçirdiği ContiExtra, marka işbirliklerine bir yenisini daha ekledi. Dünyagöz Hastaneler Grubu ile yapılan işbirliği kapsamında ContiExtra üyeleri, Türkiye’de 20 noktada bulunan Dünyagöz Hastaneleri’nde muayene, tetkik, özellikli ameliyat, lazer ameliyatı ve diğer genel ameliyatlardan 31 Aralık 2018 tarihine kadar faydalanabilecekler. Üstelik bu göz sağlığına ilişkin protokolden ContiExtra üyelerinin birinci dereceden yakınları da yararlanabilecek.

ContiExtra’ya üyelik çok kolay

Continental yetkili satıcılarından veya Continental Lastik Evleri’nden tek seferde dört adet Continental markalı binek, SUV/4×4 veya hafif ticari taşıt lastiği satın alan Continental kullanıcıları, ContiExtra’ya ücretsiz üye olabiliyor. Yetkili satıcılardan yapılan alışverişlerde faturayla birlikte verilen contiextra üyelik şifresini, iletişim ve plaka bilgileri ile www.contiextra.com adresindeki “Yeni Üye” bölümüne giren kullanıcılar, kolayca üyeliğini başlatabiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz