Continental Türkiye lastik eğitimlerine devam ediyor

1
539
continentallastikegitimi_grup4_11
Continental Türkiye, Side Tur sürücülerine lastik ve güvenli sürüş eğitimi verdi.

Dünyanın önde gelen lastik ve orijinal ekipman tedarikçilerinden Continental, kurumsal sosyal sorumluluk bilinciyle işbirliği yaptığı firma ve kurumlara lastik eğitimleri vermeye devam ediyor. Antalya’da Side Tur kaptan sürücüleriyle bir araya gelen Continental Türkiye ekibi, otobüs kaptanlarına kapsamlı bir lastik ve sürüş güvenliği eğitimi verdi.  

Continental Türkiye tarafından verilen ve iki gün süren eğitimlere 120 sürücü katıldı.
Continental Türkiye tarafından verilen ve iki gün süren eğitimlere 120 sürücü katıldı.

Kurumsal sosyal sorumluluk misyonuyla lastik ve sürüş güvenliği eğitimlerine devam eden Continental Türkiye, Antalya’da hizmet veren Side Tur’un sürücüleriyle buluştu. İki gün süren eğitimlere 120 sürücü katıldı.  Side Tur kaptanlarına lastikle ilgili bilinmesi gerekenleri aktaran Continental Türkiye ekibi, eğitimde ayrıca sürüş güvenliği konusunda da önemli bilgiler paylaştı. Eğitime katılan tüm sürücülerin lastik ve lastiklerin verimli kullanımına ilişkin farkındalığı, Continental Türkiye eğitim uzmanlarının da takdirini topladı.

Eğitime katılan tüm sürücülerin lastik ve lastiklerin verimli kullanımına ilişkin farkındalığı, Continental Türkiye eğitim uzmanlarının da takdirini topladı.

Continental lastik ve otomotiv teknolojisindeki uzmanlığıyla, insana ve çevreye verdiği değeri eğitimler ile destekliyor. Eğitimlerin en büyük amacı, alanında uzman ekipler tarafından Continental’in bilgi ve deneyimini daha fazla sayıda kişiye ulaştırmak. Continental Türkiye’nin, iş ortaklarıyla birlikte yürüttüğü eğitimlerine hız kesmeden devam edeceği belirtildi.

Side Tur kaptan sürücülerine eğitimler gruplar halinde verildi.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here