Continental, lastik eğitimlerini sürdürüyor

0
1200
Continental lastik eğitimlerine devam ediyor.
Continental lastik eğitimlerine devam ediyor.

Continental, kurumsal sosyal sorumluluk misyonuyla işbirliği yaptığı firmalara bir yenisini daha ekledi. Adana’nın önde gelen firmalarından As Adana Seyahat’in otobüs sürücüleriyle bir araya gelen Continental Türkiye, ekibe lastiklerini nasıl daha güvenli ve verimli kullanabilecekleri konusunda kapsamlı bir eğitim verdi.

Continental Türkiye, DAS Petrol’ün Türkiye distribütörlüğünü de yapan As Adana Seyahat’in sürücüleriyle bir araya geldi. Yönetim ekibi ve araç sürücülerinin yoğun katılımıyla gerçekleşen etkinlikte Continental; yakıt tasarrufu, kilometre performansı, güvenlik, konfor ve dayanıklılık gibi özellikleri ile öne çıkan otobüs lastiklerinin yanı sıra ürün ve hizmetleri hakkında bilgilendirme yaptı. Ayrıca diş derinliği, lastik hava basıncı ve sürüş güvenliği konusunda da alanlarında uzman olan katılımcılara önemli bilgiler aktardı.

Continental Türkiye As Adana Seyahat otobüs sürücülerine eğitim verdi.
Continental Türkiye, As Adana Seyahat otobüs sürücülerine eğitim verdi.

20 yılı aşkın süredir; akaryakıt, seyahat ve turizm sektörlerinde faaliyet gösteren As Adana Seyahat, uzun yol yolcu taşımacılığı ve akaryakıt nakliyesi ile Adana’nın büyük filolarından birine sahip olup Continental’i tercih ediyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here