Continental kış lastiği kampanyası

0
541

Continental, kış sezonuna özel “4 al 3 öde” kampanyası düzenliyor. 16 Kasım – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında satın alınan Continental marka binek, 4×4 ve hafif ticari lastiklerde geçerli olacak kampanya kapsamında, Yapı Kredi Worldcard’a özel 7 taksit olanağı da sağlanıyor. Continental ayrıca değiştirilen lastikleri bir sonraki sezona kadar güvenle saklayarak da, sürücüleri büyük bir zahmetten kurtarıyor.

Continental, havaların soğumaya başlamasıyla araçlarını kışa hazırlayan ve lastiklerini değiştirmek isteyen kullanıcılarına özel “4 al 3 öde” kampanyasını hayata geçiriyor. 16 Kasım – 31 Aralık tarihleri arasında geçerli olan kampanya ile Continental marka 4 adet binek, 4×4 veya hafif ticari lastik alacak olan herkesi 4 al 3 öde fırsatı bekliyor. Üstelik Yapı Kredi Worldcard ile peşin fiyatına 7 taksit olanağı da sağlanıyor.

Continental’den lastik saklama hizmeti

Mevsimine uygun lastik kullanımının hem bireysel hem toplu trafik güvenliğinin sağlanması için önemini vurgulayan Continental, kullanıcılarına konusunda uzman ve donanımlı Continental yetkili satıcılarında uygun koşullarda ve güvenli lastik saklama hizmeti de sunuyor. Bu hizmetle lastiklerinin durumuyla ilgili bilgilendirilen kullanıcılar, üst seviyede montaj hizmeti de alabiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here