Citroën Advisor, 400 binin üzerinde değerlendirmeye ulaştı

0
541
Citroen-Advisor-01
Markanın interaktif çevrimiçi değerlendirme web sitesi Citroën Advisor, Türkiye’nin de içinde bulunduğu 57 ülkede hizmet veriyor ve 400 bin adedin üzerinde değerlendirmeye ulaştı.

Yaşadığımız sınırlama önlemleri sebebiyle müşteri ile iletişim halinde kalmak ve müşterinin güvenini korumaya devam etmek gerçek bir değer olarak öne çıkıyor. Tam bu noktada Citroën Advisor, Citroën için gerçek bir değer. Markanın interaktif çevrimiçi değerlendirme web sitesi Citroën Advisor, Türkiye’nin de içinde bulunduğu 57 ülkede hizmet veriyor ve 400 bin adedin üzerinde değerlendirmeye ulaştı. Tanıtıldığı günden bu yana sürekli geliştirilen arayüz, markanın deneyim paylaşımı ve müşteriye yakınlık açısından bir adım öne çıkmasını sağlıyor.

Citroën Advisor, 2014 yılı sonunda tanıtıldı. Yaygınlaşamaya devam eden arayüz bugün gelinen noktada 57 ülkede hizmet veriyor ve 400 binden fazla değerlendirmeye ulaşmış durumda. Büyük bir başarı yakalayan otomotiv dünyasının öncü uygulaması, zaman içinde Citroën’in şeffaflık ve müşterileriyle yakınlık açısından bir adım önde olmasını sağlayan bazı özelliklerle geliştirildi.

Citroën Advisor, kullanıcılara farklı kullanım amacına yönelik birçok hizmet sunuyor. Bunlardan biri de Citroën Advisor Products. 2016 yılında devreye alınan bu ek uygulama müşterilerin teslimat sonrası yeni Citroën’leriyle ilgili görüşlerini değerlendirme ve paylaşma imkânı sunuyor. Burada satıcı değil, markanın kendisi değerlendiriliyor. Kullanıcı her bir modeli sanal showroom aracılığıyla her ülkenin kendi Citroën web sitesi üzerinden değerlendirebiliyor. 

Türkiye’de de geçtiğimiz yıl Ekim ayında kullanıcıların hizmetine sunulan Citroën Advisor, kullanıcılara deneyimlerini paylaşma fırsatı sunarak markanın ürünlerine olan güvenini gösteriyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz