Cevat Logistics’ten 70 adetlik Tırsan Tenteli Perdeli Maxima Plus yatırımı

0
513
Cevat-Lojistik
Tırsan, Cevat Logistics’in 70 adetlik yatırımının ilk kısmını teslim etti.

Tırsan, Cevat Logistics’in 70 adetlik Tırsan Tenteli Perdeli Maxima Plus yatırımının ilk 20 adedini teslim etti. Cevat Lojistics, hem yurtiçi hem yurtdışında depolama faaliyetleriyle de müşterilerine güvenli ve tam hizmet sağlıyor.

Adapazarı fabrikasında teslimatlara devam eden Tırsan’ın gerçekleştirdiği teslimat törenine Cevat Logistics Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Dr. Niyazi İlhan ve Ankara Şube Müdürü Seyhan Uğur Gürbüz, Tırsan Treyler Satış Koordinatörü Ertuğrul Erkoç ve Tırsan Satış Temsilcisi Akgün Nuhoğlu katılım gösterdi.

Avrupa’nın en uç noktasından Hazar Denizi’ne kadar taşıma hizmeti veriyoruz

Dr. Niyazi İlhan, Yönetim Kurulu Başkanları Cevat İlhan önderliğinde kaydettikleri istikrarlı büyüme ile Karadeniz’in en güçlü uluslararası karayolu taşıma filolarından birine sahip olduklarını vurgulayarak şu açıklamayı yaptı: “Avrupa ve Asya arasında gerçekleştirilen karayolu taşımalarında öncü firmalardan biri olarak, çok geniş bir coğrafyada operasyonlarımız sürüyor. Avrupa kıtasının en uç noktasından Asya’da Hazar Denizi’ne kadar taşıma hizmeti veriyoruz. Şirket bünyesi ve mevcut tedarikçilerimiz aracılığı ile depolama hizmetleri olarak yurtiçinde başta Trabzon, Samsun, Kayseri, Bursa, Ankara, Kocaeli, İstanbul olmak üzere tüm Türkiye’de taşımacılık yapıyoruz. Yurtdışında ise başta Almanya, Hollanda, Belçika, Fransa, Avusturya, İtalya, Macaristan, Romanya, Azerbaycan, Gürcistan olmak üzere tüm Asya ve Avrupa’yı kapsayan 55.000 m² depolama alanımız ile müşterilerimize lojistik hizmetleri sunmaktayız. Firma olarak, uzun yolculuklarda bizim için güven her şeyden önemli. Gerçekleştirdiğimiz uluslararası karayolu taşımacılık operasyonlarında Tırsan’ı tercih etmemizin başlıca nedenleri; birçok farklı yük taşımacılığını sağlam araçları ile güvenli bir şekilde gerçekleştirebilmemizdir. Tırsan araçlarının sahip olduğu çatı kaldırma özelliği sayesinde gabari kısıtlaması olan yurtdışındaki ülkelerde standartlara uygun şekilde taşımacılık yapabiliyor, ayrıca yükleme ve boşaltma operasyonlarımızı da kolaylıkla gerçekleştirebiliyoruz. Böylece zamanda tasarruf ediyor, büyük avantaj elde ediyoruz. Tırsan’ın firmamıza sağladığı kaliteli ve hızlı satış sonrası hizmetlerden de çok memnunuz. Ayrıca araçların (KTL) kaplamalı oluşu sayesinde ürünlerimizi 10 yıl pas yürümezlik garantisi altına da alıyoruz.” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz