CASE IH, İzmir Agroexpo Fuarı’nda yer aldı

0
930
Renault Trucks

Case IH, İzmir Agroexpo Fuarı’nda ziyaretçilerine seçkin marka ayrıcalığını, sergilediği ileri teknolojiyle donatılmış üstün performanslı ürün ve servisleriyle yaşattı.

 Case IH, bu yılki İzmir Agroexpo Fuarı’ndaki standında ziyaretçileri yine seçkin marka ayrıcalığına yakışan ürün ve çözümleriyle karşıladı.

Sahada verimliliği ve performansı artıran traktörleri ve zirai donanımları ile fuarın en gözde tanıtım alanlarından biri olan Case IH, ilk defa tanıtımını yaptığı hizmetlerle de farkını gösterdi.

Case IH, topraklarının yüzde 28.5’i tarım alanlarından oluşan İzmir’de profesyonel ve üstün özellikli ürünlerinden Farmall C, JXB ve Maxxum Tier 4B seri ürünlerini bölge çiftçileriyle buluşturdu. Case IH tanıtım alanında, aynı zamanda ziyaretçileri çiftçilerin teknolojiden daha fazla yararlanarak işlerini geliştirmeleri için tasarlanan teknolojik çözümlerle de karşıladı.

Case IH, İzmir Agroexpo Fuarı’ndaki standında bu yıl çiftçilerin talepleri de dikkate alınarak geliştirilen Case IH Mobil Asistan uygulamasının da tanıtımını yaptı.

Çiftçilerin bilgiye erişimini kolaylaştırmak üzere TürkTraktör ekiplerince tasarlanan Asistan ile başta çiftçiler olmak üzere uygulamayı kullanan herkesin sosyal ve iş hayatını daha verimli planlayabilmesine destek olunuyor. Asistan’ı pratik bir şekilde cep telefonu veya tabletlerine indiren kullanıcılar bulundukları bölgenin hava durumundan, sektörel haberlere; tarlalarına ektikleri ürünlerin fiyatlarına kadar birçok farklı bilgiye ulaşabiliyorlar. Uygulama ile aynı zamanda çiftçiler hızlı ve kolay bir şekilde bulundukları konuma bağlı olarak en yakın servisten randevu da talep edebiliyorlar. Asistan aynı zamanda uygulama üzerinden sosyal medya paylaşımları yapılmasına da olanak tanıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz