BusStore’dan 2014 ve 2015 model Travego ve Tourismo otobüslere 6 ay garanti ve ücretsiz bakım fırsatı

0
2392
Mercedes Benz Türk ikinci el otobüs markası BusStore ile 2014 ve 2015 model Travego ve Tourismo otobüs satın alan müşterilerine araç satış tarihinden itibaren 6 ay uzatılmış garanti ve 4 adet ücretsiz bakım fırsatı sunuyor.

Mercedes-Benz Türk A.Ş.’nin ikinci el otobüs markası BusStore, müşterilerine sunduğu hizmetlerine bir yenisini daha ekleyerek 2014 ve 2015 model Travego ve Tourismo otobüs alan müşterilerine 6 ay uzatılmış garanti ve dört adet ücretsiz bakım sunmaya başladı.

Garanti kapsamı, araç satış tarihinden itibaren 6 ay veya 200 bin km boyunca geçerli olup, kapsam olarak yürür aksamı (motor, şanzıman, differensiyal) ve elektrik/elektronik donanımı içeriyor. Ücretsiz bakımlar ise peryodik bakım kapsamında değişmesi gereken filtreleri ve işletim sıvılarını (motor yağı, şanzıman yağı, antifriz) kapsıyor.

Sene sonuna kadar devam edecek olan kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgi BusStore ya da Mercedes-Benz Türk yetkili bayilerinden edinilebiliyor.

Mercedes-Benz marka araçlar ile sınırlı olmayıp her marka ve model ikinci el otobüsü müşterileriyle buluşturan BusStore, otobüsleri alım aşamasında ayrıntılı ekspertizden geçiriyor ve ekspertiz neticesine göre de kategorilendirip satışa sunuyor. Bu kategoriler sayesinde müşteriler kendilerine en uygun ikinci el otobüs ve bu araçlara ilişkin tüm ayrıntılı bilgiye ulaşabilmenin yanı sıra hızlı ve güvenli bir seçim yapabiliyorlar.

BusStore, otobüs satışı ile birlikte finansman ve sigorta hizmetlerini, Hadımköy’de bulunan merkezi ve Türkiye genelinde işbirliği içerisinde olduğu Mercedes-Benz yetkili bayileri aracılığı ile müşterilerine sunuyor.

Ayrıntılı bilgiye www.BusStore.com.tr web sitesinden ulaşılabiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz