Mercedes-Benz Türk, yetkili bayileri ile bir araya geldi

1
1549
Renault Trucks


Mercedes-Benz Türk yetkili bayileri, düzenlenen bayi toplantısında bir araya gelerek hafif ticari taşıtlar ürün grubu temelinde yapılan çalışmaların yanı sıra sektör ve şirket performansını değerlendirdi.

Mercedes-Benz Türk, 50’nci yılını kutladığı bu özel yılda satış rakamlarını yukarıya taşımayı ve pazar payını artırmayı hedefliyor.

Mercedes-Benz Türk’ün yetkili bayileri, 23 – 24 Mayıs tarihlerinde düzenlenen bayi toplantısı ile bir araya geldi. Müşteri odaklı yaklaşımı, servis anlaşmaları ve satış sonrasında sunduğu kaliteli hizmetleriyle çalışmalarını sürdüren Mercedes-Benz Türk bayi teşkilatı, düzenlenen bu geniş katılımlı bayi toplantısı ile sektörün nabzını tuttu.

Bayi toplantısında Mercedes-Benz Türk Hafif Ticar Araçlar’ın Türkiye pazarındaki faaliyetleri değerlendirildi. Toplantıda Mercedes-Benz Türk, Hafif Ticari Araç Grubu’nun güncel satış ve satış sonrası performansı konusunda bayilerini bilgilendirdi. Toplantıya katılan bayi yöneticileri, satış müdürleri, birinci ve ikinci el bayi satış danışmanları, Türkiye ve dünya genelinde sektördeki gelişmeler ve Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar’ın uzun vadeli stratejisi ile geleceğe yönelik hedef ve programları hakkında da bilgilendirildiler. Geleceğe yönelik motivasyonu ve konsantrasyonu artırmayı hedefleyen bayi toplantısına Türkiye’nin dört bir yanından toplamda 208 kişi katıldı.

Mercedes-Benz Türk hafif ticari taşıt yöneticileri, toplantı sırasında 2017 yılı sonuna kadar hafif ticari taşıt pazarındaki güçlerini artırıp pazardaki konumlarını daha da güçlendirmeyi ve müşteri ve pazar beklentileri doğrultusunda ürünlerini geliştirmeyi hedeflediklerini ifade ettiler. Bayi, çalışan ve tedarikçi işbirliği ile başarılı bir yıl geçirmeyi beklediklerini kaydeden katılımcılar, birebir iletişimle görüşme sağladıkları müşterilerin memnuniyetini en üst seviyede tutma konusunda da kararlılıklarını ortaya koydular.

Hafif Ticari Araç ekiplerini bir kez daha bir araya getiren bayi toplantısı, Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar Pazarlama ve Satış Direktörü Tufan Akdeniz’in tüm Mercedes-Benz Türk yetkili bayilerine gösterdikleri yüksek performans ve başarıdan dolayı tebrik ve teşekkürlerini iletmesi ile sona erdi.

Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar Pazarlama ve Satış Direktörü Tufan Akdeniz, tüm Mercedes-Benz Türk yetkili bayilerine gösterdikleri yüksek performans ve başarıdan dolayı tebrik ve teşekkürlerini iletti.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz