Bayramda İDO ve OPET işbirliği

0
1205

OPET, İDO ile işbirliği gerçekleştirerek Kurban Bayramı tatili döneminde yolculuk eden müşterilerine ‘yakıt puan’ hediye ediyor.

Sektörlerinin önde gelen markalarından OPET ve İDO, yeni bir işbirliğine daha imza attı. 20 Ağustos – 10 Eylül 2017 tarihleri arasında İDO’nun Yenikapı-Bursa, Yenikapı-Bandırma, Yenikapı-Yalova, Pendik-Yalova hatlarındaki hızlı feribot seferlerinde araçlarıyla seyahat eden yolcular, OPET istasyonlarında geçerli ‘yakıt puan’ kazanıyor. Yakıt puanlar, kampanya dahilindeki OPET istasyonlarındaki yakıt alımlarında geçerli oluyor.

Kampanya koşulları

Kampanyaya katılmak isteyenlerin, İDO’nun yolculuk sonrası 72 saat içinde kısa mesaj ile ilettiği şifreyi, 15 Eylül 2017 tarihine kadar cep telefonu ve araç plaka bilgilerini ekleyerek 6738’e göndermeleri yeterli oluyor. Kısa mesaj gönderen müşteriler, OPET istasyonlarında kullanılmak üzere 5 TL değerinde ‘yakıt puan’ kazanıyor. Bu şekilde kampanyaya kayıt yaptıranlara ilave olarak OPET tarafından bir şifre daha gönderiliyor. OPET mobil uygulama üzerinden İDO kampanyası şifre giriş alanına bu şifrenin girilmesiyle de 5 TL daha yakıt puan, ilgili cep telefonlarına yükleniyor. Toplam 10 TL değerinde yakıt puan, OPET istasyonlarında tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri benzin veya motorin alışverişlerinde 30 Eylül 2017 tarihine kadar kullanılabiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz