Bakır Beton, 12 araçlık yatırımında MAN kalite ve güvencesini tercih etti

0
2122
Renault Trucks

Kayseri’nin beton santrali işleten Bakır Beton, 12 araçlık yatırımında MAN’ı tercih etti. Bakır Beton, 7 adet MAN TGS 18.420 / 18.460 çekici ve 5 adet MAN TGS 41.360 mikser araç ile filosunu güçlendirdi.

Bakır Beton Genel Müdürü Bayram Kahraman’ın evsahipliğinde Kayseri’de Bakır Beton tesislerinde gerçekleşen teslimat törenine MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Kamyon Satış Bölge Koordinatörü Doğucan Suyani ve her iki şirketin yetkilileri katıldı.

Önceki MAN tecrübelerinde yakıt tüketiminin çok düşük olduğunu tespit ettiklerini kaydeden Bakır Beton Genel Müdürü Bayram Kahraman, “Yakıtta bariz fark yaratan MAN araçların teknolojik üstünlüğü, konforu ve güvenliği ile sunduğu ayrıcalıklar hem firma yönetimi hem de bizzat bu araçları kullanan şoförler tarafından tecrübe edildi. Bu doğrultuda bundan sonraki yatırımlarımızda da MAN’ı tercih edeceğimizi bir kez daha belirtmek isterim.” dedi.

MAN’ın yüksek teknolojisi, dayanıklılığı, kalitesi, konforu, düşük yakıt tüketimi ve işletme giderleri gibi öne çıkan daha birçok özelliği ile olduğu kadar yaygın satış sonrası hizmetler ağı ve sunduğu finansal çözümler ile müşterilerini her açıdan düşünen bir marka olduğunu kaydeden MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Kamyon Satış Bölge Koordinatörü Doğucan Suyani ise “MAN ister bireysel ister kurumsal olsun tüm müşterilerini ‘yaşam boyu iş ortağı’ olarak görmekte ve bu felsefe ile onları düşünerek hareket etmektedir. Bu nedenle de kurduğumuz tüm dostluklarımız, uzun solukludur. Bakır Beton da bu iş ortaklarımız arasındadır ve daha uzun yıllar bu dostluğumuzun süreceğine inanıyorum.” şeklinde konuştu.

Bakır Beton, 12 araçlık yatırımında MAN’ı tercih etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz