Yeni Neoplan Tourliner’da ilk 2+2 teslimat Sümer Seyahat’e yapıldı

0
4612
Renault Trucks


Yeni Neoplan Tourliner’ın 2+2 koltuk dizilimli ilk otobüs teslimatı, Sümer Seyahat’e yapıldı. Üç hafta önce Antalya’da gerçekleştirilen yeni Neoplan Tourliner Türkiye tanıtımı için özel tasarım ve renklerle üretilen ilk 2+2 metalik gri otobüs, düzenlenen törenle Sümer Seyahat’e teslim edildi.

Antalya’da 24-25 Mart 2017 tarihlerinde gerçekleştirilen bir etkinlikle tanıtılan yeni Neoplan Tourliner, otobüs sektörünün önde gelen temsilcileri tarafından büyük ilgi ve takdir görerek talep toplamıştı.

Türkiye tanıtımında sergilenen özel tasarım ve metalik renkte üretilen 2+2 oturma düzenli yeni Neoplan Tourliner, Türkiye turizm ve seyahat sektörünün köklü firması Sümer Seyahat’e satıldı.

Tanıtımda sürücü koltuğuna oturdu, el sıkıştı, teslim aldı

Türkiye tanıtımında sergilenen özel tasarım ve metalik renkte üretilen 2+2 oturma düzenli yeni Neoplan Tourliner, Türkiye turizm ve seyahat sektörünün köklü firması Sümer Seyahat’e satıldı. Tanıtım otobüsü olan özel metalik gri boyalı 2+2 oturma düzenli ilk üretim yeni Tourliner, 7 Nisan tarihinde gerçekleştirilen törenle Sümer Seyahat’e teslim edildi. İstanbul’da düzenlenen teslimat töreni, Sümer Seyahat firma sahipleri Sümer Yığcı ve Murat Yığcı ile firma yetkililerinin evsahipliğinde gerçekleşti. MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Otobüs Satış Direktörü Can Cansu, Satış Sonrası Hizmetler Direktörü Şinasi Ekincioğlu ve Otobüs Bölge Koordinatörü Önsel Demircioğlu’nun katıldığı törende ‘ilk araç’ hatırası olarak firmaya plaket de takdim edildi.

Sümer Yığcı, tanıtımda sürücü koltuğuna oturdu.

Tasarım, teknoloji ve konforun ekonomi ile buluştuğu otobüs

Yeni Neoplan Tourliner’ın tasarım, tasarruf ve işletme giderleri gibi birçok noktada çıtayı çok yukarılara taşıdığını kaydeden Sümer Seyahat Yönetim Kurulu Başkanı Sümer Yığcı, “MAN ile uzun yıllardır devam eden ticari ilişkilerimizi ve dostluğumuzu, yeni Tourliner ile devam ettirmenin mutluluk ve gururunu bir arada yaşıyoruz. Yeni Tourliner’ı  ilk gördüğümüz anda almaya karar verdik.” dedi.

Köklü dostluk ve işbirliği, ilk 2+2 yeni Tourliner teslimatını getirdi

Neoplan’ın yeni Tourliner ile seyahat sektöründe geleceği bugüne taşıdığını ifade eden MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Otobüs Satış Direktörü Can Cansu ise “Üretim bandından çıkan ilk 2+2 yeni Tourliner’ı turizm taşımacılığı sektörünün köklü firması Sümer Seyahat’e teslim etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Firmalarımız arasındaki uzun yıllara dayanan dostluk ve işbirliği, üretilen ilk 2+2 nin henüz hemen tanıtımda satılıp, Sümer Seyahat’e teslim edilmesine sebep oldu. Yeni Tourliner, hem yolcular hem kaptanlar hem de işletmeler için en ideal avantajları bir arada sunuyor.” şeklinde konuştu. Can Cansu, her alanda sunduğu tüm bu ayrıcalıklı özellikleri ile Türkiye seyahat sektöründe yeni bir dönem başlatan ve standartları zirveye taşıyan yeni Tourliner’ın kısa sürede pazarda çok önemli bir hareketlilik yaşatacağına olan inancını da dile getirdi.

İstanbul’da düzenlenen teslimat töreni, Sümer Seyahat firma sahipleri Sümer Yığcı ve Murat Yığcı ile firma yetkililerinin evsahipliğinde gerçekleşti. MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Otobüs Satış Direktörü Can Cansu, Satış Sonrası Hizmetler Direktörü Şinasi Ekincioğlu ve Otobüs Bölge Koordinatörü Önsel Demircioğlu’nun katıldığı törende ‘ilk araç’ hatırası olarak firmaya plaket de takdim edildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz