B2CDirect’te atama

0
374
B2CDirect___i__dem___nal_K______k
B2CDirect Pazarlama Direktörü Çiğdem Ünal Küçük

Uluslararası lojistik profesyonelleri tarafından A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarıyla e-ihracat çözümleri sunmak için kurulan B2CDirect’te Pazarlama Direktörlüğü pozisyonuna Çiğdem Ünal Küçük atandı.

University of Chicago, Ekonomi bölümünden mezun olan Çiğdem Ünal Küçük, profesyonel kariyerine 2006 yılında Commonfund Asset Management Company’de finansal analist olarak başladı. 2009 – 2011 yılları arasında Coca-Cola İçecek’te iş geliştirme uzmanı olarak kariyerini sürdüren Küçük, şirket bünyesinde yer alan markaların dijital pazarlama stratejilerinin geliştirilmesi ve hayata geçirilmesi konusunda birçok başarılı projeye imza attı.

2012 yılı itibari ile Mey İçki Sanayi ve Ticaret A.Ş.’de kategori geliştirme uzmanı pozisyonunda kariyerine devam eden Çiğdem Ünal Küçük, kısa sürede ürün müdürü pozisyonuna atandı. Küçük, bu süre içerisinde aralarında ödüllü iletişim kampanyalarının da yer aldığı projeler içerisinde aktif olarak yer aldı.

Çiğdem Ünal Küçük, B2CDirect Pazarlama Direktörlüğü pozisyonuna atanmadan önce Mey İçki Sanayi ve Ticaret A.Ş. bünyesinde Yurtdışı Pazarlarından Sorumlu Grup Ürün Müdürü idi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here