Atacan Güner, Assan Hanil Genel Müdürü oldu

0
1639

Otomotiv yan sanayinin önde gelen tedarikçilerinden biri olan Assan Hanil’in Genel Müdürlük görevine Atacan Güner getirildi.

Çalışma hayatına 2002 yılında Ford Otosan’da Proses Mühendisi olarak başlayan Atacan Güner, 2003 yılında Toyota’da Ar-Ge Malzeme Mühendisi olarak görev aldı. 2005 – 2012 yılları arasında Toyota İngiltere ve Toyota’nın Brüksel’de bulunan Avrupa Merkezi’nde satın alma bölümünde çeşitli görevler üstlenen Atacan Güner, 2012 yılında Toyota Türkiye’de Satın Alma Müdürü olarak çalıştı. 2014 yılında otomotiv yan sanayinin ana parça tedarikçilerinden olan Assan Hanil ailesine katılan Atacan Güner, sırası ile tedarik zinciri direktörlüğü ve ticaret direktörlüğü görevlerinde bulundu.

Ağustos 2017 itibariyle Kibar Holding‘e bağlı Assan Hanil Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş. Genel Müdürlüğü görevine getirilen Atacan Güner, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümü mezunu olup, Maltepe Üniversitesi’nde MBA öğrenimini tamamlamıştır. İyi derecede İngilizce bilen Atacan Güner, evli ve bir çocuk babası.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz